Звіт про стан виконання заходів щодо розвитку громадянського суспільства за 2019 рік

Головою районної державної адміністрації прийнято розпорядження від 22 грудня 2016 № 395Про проект районної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017 – 2020 роки”. Розглянувши подання районної державної адміністрації від 28 листопада 2017 року № 01-47-3376/0/17/618-6 про проект районної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017 – 2020 роки, схвалений розпорядженням голови районної державної адміністрації від 22 грудня 2016 року № 395 «Про проект районної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017 – 2020 роки», врахувавши висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров′я, культури, спорту, соціального захисту населення від 01 грудня 2017 року та постійної комісії районної ради мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та взаємодії із засобами масової інформації від 07 грудня 2017 року, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада затвердила районну цільову програму сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017 – 2020 роки . Рішення ХХV сесії VІІ скликання від 29 грудня 2017 року №411. Щороку до 01 березня до районної ради надається звіт про стан виконання завдань Програми.

При підготовці проектів районних цільових програм, регуляторних актів, розробці тарифів на житлово – комунальні послуги проводяться консультації з громадськістю, або вказані питання виносяться на громадське обговорення. На засіданнях постійних комісій місцевих рад чи сесіях, перед громадськістю звітують головні розпорядники бюджетних коштів про їх використання. Згідно Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік протягом 2019 року проведено 35 консультацій з громадськістю структурними підрозділами районної державної адміністрації. План проведення консультацій з громадськістю щомісячно висвітлювався на офіційному вебсайті районної державної адміністрації. Звіти про виконання також розміщені на офіційному вебсайті районної державної адміністрації.

Член громадської ради при районній державній адміністрації, до складу якої входять представники громадських організації району є членом колегії районної державної адміністрації.

Громадській раді при районній державній адміністрації при необхідності надаються проекти рішень місцевих органів влади для проведення громадських експертиз

В газеті «Голос Таврії», на офіційному вебсайті районної державної адміністрації, на офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук оприлюднюються звіти органів виконавчої влади та місцевого самоврядування про роботу із зверненнями громадян, в тому числі і запити щодо доступу до публічної інформації. При проведені заходів до державних чи професійних свят до участі в них запрошуються представники громадянського суспільства.

У структурних підрозділах районної державної адміністрації, районній раді, органах місцевого самоврядування систематично проводяться дні відкритих дверей для представників громадськості, громадських організацій району, молоді з метою ознайомлення їх з роботою органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, професійної орієнтації молоді. Протягом 2019 року проведено 3 дні відкритих дверей для громадськості структурними підрозділами РДА.

Районною державною адміністрацією проводяться публічні презентації інвестиційно – інноваційних проектів, що впроваджуються в районі. Ведеться активна робота щодо залучення громадських організацій для участі в проектах

До 26 листопада 2019 року приймалися пропозиції до проекту програми економічного, соціального та культурного розвитку Чаплинського району на 2020 рік(схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 27 листопада 2019 року № 288). Зазначений вище проект обговорено в Чаплинській районній раді та затверджено ріщенням районної ради від 24 грудня 2019 року № 751.

Під час проведення нарад – навчань з державними службовцями та посадовими особами органів місцевого самоврядування учасникам роз’яснювались основні положення Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні

Протягом 2019 року на засіданнях громадської ради при районній державній адміністрації для представників громадських організацій району надавались приклади успішного досвіду діяльності інститутів громадянського суспільства в Україні.

Під час проведення нарад – навчань з державними службовцями та посадовими особами органів місцевого самоврядування учасникам роз’яснювались основні положення Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні

Протягом 2019 року на засіданнях громадської ради при районній державній адміністрації для представників громадських організацій району надавались приклади успішного досвіду діяльності інститутів громадянського суспільства в Україні.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment