Звіт про роботу щодо запобігання корупції за підсумками 2017 року

Звіт про роботу щодо запобігання корупції

в Чаплинській районній державній адміністрації за підсумками 2017 року

Антикорупційна робота в районній державній адміністрації проводиться відповідно до Законів України «Про запобігання корупції», «Про державну службу», «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки», постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 265 «Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки», рішень Національного агентства з питань запобігання корупції.

Протягом 2017 року забезпечено виконання Заходів антикорупційної програми Херсонської обласної державної адміністрації на 2017 рік, затвердженої розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 24 лютого 2017 року № 100 та Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015‑2017 роки, затвердженої розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 14 липня 2015 року № 413.

З метою реалізації державної політики у сфері боротьби з корупцією прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 липня 2017 року № 259 «Про заходи з виконання в районі антикорупційної програми Херсонської обласної державної адміністрації на 2017 рік».

Районною державною адміністрацією постійно проводиться робота щодо реалізації принципів прозорої діяльності органу державної влади. Зокрема, на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації забезпечено:

– розміщення проектів нормативно-правових актів;

– оприлюднення звітів про виконання місцевих бюджетів району та районного бюджету;

– висвітлення інформації щодо діяльності органу влади.

Також на веб-сайті функціонує розділ «Запобігання проявам корупції», в якому розміщено законодавчі акти,інформаційні матеріали антикорупційної тематики та створено зворотній зв’язок для здійснення повідомлень особами, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції.

Систематично з державними службовцями районної державної адміністрації проводяться наради-навчання стосовно дотримання антикорупційного законодавства. В 2017 році проведено 11 таких заходів. Також проводились роз’яснення щодо заповнення електронних декларацій та відповідальності щодо їх неподання чи несвоєчасного подання.

В квітні та травні 2017 року в результаті проведення перевірки публічної частини Єдиного державного реєстру декларацій встановлено, що всі державні службовці районної державної адміністрації та її структурних підрозділів (78 осіб) подали щорічні декларації відповідно до вимог чинного законодавства. Також перевірено декларації 8-ми державних службовців, які звільнилися в 2016 році.За результатами перевірки виявлено 1 особу, яка не подала декларацію, про що у встановлені строки повідомлено Національне агентство з питань запобігання корупції.

З метою підвищення рівня знань та вдосконалення практики застосування положень антикорупційного законодавства, протягом 2017 року, забезпечено підвищення кваліфікації 18-ти державних службовців.В листопаді 2017 року представниками районної державної адміністрації прийнято участь у семінарі-тренінгу на тему «Конфлікт інтересів: треба знати!», який було організовано працівниками Національного агентства з питань запобігання корупції.

Таким чином, в районній державній адміністраціїзабезпечено неухильне дотримання вимог та обмежень Закону України «Про запобігання корупції» всіма державними службовцями.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment