Звіт про роботу щодо запобігання корупції в Чаплинській районній державній адміністрації за підсумками 2019 року

Антикорупційну роботу в районній державній адміністрації проведено відповідно до Законів України «Про запобігання корупції», «Про державну службу», рішень Національного агентства з питань запобігання корупції, розпоряджень голів обласної і районної державних адміністрацій.

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 квітня 2019 року № 355 «Про антикорупційну програму Херсонської обласної державної адміністрації на 2019-2020 роки», розпорядженням голови районної державної адміністрації від 07 червня 2019 року № 129 затверджено Заходи з виконання в районі антикорупційної програми Херсонської обласної державної адміністрації на 2019-2020 роки.

З метою виконання цих Заходів проведено роботу щодо реалізації принципів прозорої діяльності органу державної влади шляхом висвітлення на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації проектів нормативно-правових актів; звітів про виконання місцевих бюджетів району та районного бюджету; інформації щодо діяльності органу влади.

На веб-сайті районної державної адміністрації функціонує розділ «Запобігання проявам корупції», в якому розміщено законодавчі акти, інформаційні матеріали антикорупційної тематики та створено зворотній зв’язок «електронна пошта» для здійснення повідомлень викривачами.

За звітній період забезпечено проведення з державними службовцями районної державної адміністрації 11 нарад-навчань на яких розглянуті питання стосовно дотримання антикорупційного законодавства. Відповідальною особою з питань запобігання корупції надавалися роз’яснення державним службовцям та посадовим особам місцевого самоврядування щодо заповнення та подання електронних декларацій.

З метою підвищення рівня знань, протягом 2019 року в Херсонському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації пройшли навчання

19 державних службовців із них 10 осіб з питань вдосконалення практики застосування положень антикорупційного законодавства. 40 державних службовців прийняли участь в онлайн семінарі-тренінгу на тему «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» та отримали відповідні сертифікати.

Під час перевірки, яку проведено шляхом пошуку в єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, встановлено, що електронні декларації подали

70 державних службовців (всього працюючих – 63 особи), 7 осіб звільнених у попередньому році.

Для запобігання та протидії корупції фахівцями районної державної адміністрації постійно проводилася роз’яснювальна робота серед державних службовців шляхом участі їх в нарадах-навчаннях на місцевому рівні та на обласних курсах підвищення кваліфікації.

Протягом звітного періоду забезпечено дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» в частині процедури проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби, проходження державної служби (проведення спеціальних перевірок, подання декларації, оцінювання результатів діяльності державних службовців). Без порушень чинного законодавства у

2019 році проведено 3 конкурси, призначено на посади 8 осіб із них 4 особи за переведенням, звільнено 21 особу.

Проведено щорічне оцінювання щодо визначення результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорії «Б» і «В» оцінюванню підлягало – 54 особи, оцінено – 54 особи, з оцінкою: «відмінно» – 10, «позитивно» – 44, «негативно» – 0. За результатами оцінювання розроблені індивідуальні програми підвищення рівня професійної компетентності державного службовця та розроблені завдання на 2020 рік в яких також заплановано вивчення нового законодавства в тому числі із антикорупційних питань.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment