Звіт про роботу архівного відділу районної державної адміністрації щодо забезпечення реалізації конституційного права громадян на отримання інформації за І квартал 2020 року

До архівного відділу громадяни звертаються, в основному, з питань отримання довідок соціально-правового характеру.
Список суб’єктів господарювання, що ліквідувалися та передали на зберігання до архівного відділу документи з
кадрових питань (особового складу), за І квартал 2020 року збільшився на 2 фонди, і станом на 31.03.2020 року складає 33 фонди з кількості справ 12 202 одиниці зберігання. Першочергово розглядаються звернення учасників АТО, людей з інвалідністю: АТО, бойових дій, за станом здоров’я, осіб, які оформляють пенсії по втраті годувальника та інші категорії.

Протягом І кварталу 2020 року до архівного відділу надійшло 576 запитів соціально-правового характеру, 492 з них виконано з позитивним результатом (85,42%). 50,7 % запитів стосувались підтвердженню стажу роботи; 27,8 % – про заробітну плату; 21,5% -про встановлений мінімум вихододнів та реорганізацію підприємств. Надходили запити від громадян України, Росії. Терміни розгляду звернень громадян не порушується. Громадянам, які звертаються до архівного відділу, надаються консультації щодо отримання довідок замовникам з питань соціально-правового характеру, які стосуються ліквідації підприємств, організацій, колгоспів, радгоспів та інші питання. Всі соціально-правові запити виконуються безкоштовно.

Також спеціалістами відділу виконано 37 тематичних запитів. Із них 17 – на платній основі. Тематика цих запитів стосувалась таких питань: відведення земельних ділянок підприємствам та громадянам під будівництво об’єктів; про передачу у власність, постійне користування земельних ділянок; рішення виконкомів сільських та селищних рад про зміну поштової адреси; назв вулиць. На 89,2% тематичних запитів заявники отримали позитивні відповіді. Негативні відповіді зумовлені непрофільністю запитів або відсутністю необхідної заявникам інформації в архівних документах та з рекомендацією звернутися за місцем знаходження документів.

Робота зі зверненнями громадян залишається на постійному контролі в архівному відділі та спрямовується на забезпечення конституційного права громадян на звернення, вдосконалення форм та методів цієї роботи.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment