Зустрічі жителів Чаплинського району з депутатом Верховної Ради України – Сергієм Хланем.

09 серпня 2018 року народний депутат України Сергій Хлань зустрівся із жителями Чаплинського району – сіл Магдалинівки, Кучерявовлодимирівки, Новонаталівки, Шевченка, селища Аскаеія-Нова. В зустрічах взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Бурейко, представники Чаплинської, Асканія-Нова селишних та Хрестівської сільської рад, громадськість.

Сергій Володимирович  інформував присутніх на зустрічах мешканців району про роботу, яка проведена ним, протягом часу, що обіймає посаду народного депутата та законопроекти, які стосуються поліпшення аграрного сектору. Обговорювалися земельні питання та питання розвитку меліоративних систем. Він зазначив, що у 2018 році держава надає велику підтримку агропромисловому комплексу шляхом надання дотацій та вигідних кредитів. Народний депутат України зупинився на деяких державних програмах та проектах, які стосуються підтримки аграріїв та товаровиробників.

Жителів сіл Магдалинівка та Кучерявоволодимирівка турбували питання низької орендної плати за земельні паї, високої плати за водопостачання. Їх хвилювали також пільгові перевезення населення.

Піднімалися питання сполучення між населеними пунктами на зустрічах в с. Новонаталівка та Шевченка. Мешканці Новонаталівки підготували звернення до народного депутата, яке стосується стану доріг до сіл Кучерявоволодимирівка та до каналу Р-2, а також відсутності дороги з твердим покриттям до центра ОТГ, села Хрестівки. Також новонаталівці просили внести в законопроект питання надання пільгової ціни на електроенергію для населених пунктів без газу.

В селищі Асканія-Нова, разом з народним депутатом, обговорили питання надання населенню субсидій, виплати пенсій та їх розміру, а також наболівше, сьогодні питання – поховання населення.

На деякі з питань надавалися роз,яснення та відповіді, інші взяті Сергієм Володимировичем на контроль, до їх вирішення. Загалом, зустрічі проходили жваво, дискусії мали конструктивне русло.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment