Зустріч начальника служби у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації з прийомними батьками та патронатним вихователем Чаплинського району

01 липня 2020 року в приміщенні Чаплинської районної державної адміністрації за участю т.в.о голови районної державної адміністрації, Наталії Білоущенко відбулася робоча зустріч начальника служби у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації Людмили Афанасьєвої з прийомними батьками (12 прийомних сімей) та патронатним вихователем Чаплинського району. Під час зустрічі обговорено проблеми виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які залишилися без піклування батьків в прийомних та патронатних родинах, питання щодо вирішення соціально-побутових проблем дітей-вихованців, прийомних батьків та патронатних вихователів. Людмила Іванівна відповіла на питання, які цікавили присутніх та подякувала їм за нелегку працю, виховання дітей.

На зустрічі також був присутній голова громадської організації «Центр розвитку сім’ї та батьківства «Мій дім», Павло Смоляков, який запропонував прийомним та патронатним сім’ям різнобічну допомогу організації, яку він представляє, зокрема по долученню до Всеукраїнської асоціації прийомних батьків для вирішення нагальних проблемних питань, які не можуть бути вирішенні на місцевому рівні. Павло Анатолійович вручив кожній прийомній сім’ї та патронатній родині сучасні телевізори, з метою їх використання прийомними дітьми в умовах дистанційного навчання.

Під час робочої зустрічі було наголошено про доцільність подальшого розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, впровадження розгалуженої системи патронатних родин, як альтернативи інституційного (інтернатного) виховання дітей.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment