Зустріч із представниками мусульманської громади.

13 березня 2019 року в районній державній адміністрації відбулася зустріч голови райдержадміністрації, Олександра Бурейка із представниками мусульманської громади району.

На початку зустрічі імам релігійної мусульманської громади району, Ідріс Шабанов виразив подяку на адресу керівництва райдержадміністрації та сільських, селищних голів району – Олексія Фаустова, Олексія Трояна, Сергія Кліщевського, за підтримку та надану можливість туркам-месхетинцям побувати на концертній програмі, яку проведено під-час Міжнаціонального форуму «Херсонщина багатонаціональна» в м. Херсоні.

Обговорено ряд питань, які турбують турецьку громаду, а саме: участь турків-месхетинців у суспільному житті району, питання освіти, культури, висвітлення в засобах масової інформації заходів, які проводяться представниками турків-месхетинців тощо.

Організатор культурно-масових заходів, Нігора Холідова висловила свою думку щодо проведення чергового Фестивалю української та турецької культур, в майбутньому.

Олександр Бурейко, наголосив на важливості таких питань, як захист незалежності України на сьогоднішній день та зазначив, що органи виконавчої влади всесторонньо сприятимуть мирному співіснуванню та єдності всіх мешканців району в багатонаіональній єдиній родині Чаплинщини.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment