Зміни до законодавства про державну соціальну допомогу

Внесені зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю». Право на отримання зазначеного виду допомоги мають діти померлого годувальника, який на день смерті не мав необхідного страхового стажу.

Розмір державної соціальної допомоги на одну дитину померлого годувальника становить 100 відсотків розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, тобто 1452,00 грн, на двох дітей – 120 відсотків зазначеного розміру, на трьох і більше дітей – 150 відсотків та  призначається  до  закінчення дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення     23 років, а дітям-сиротам – до досягнення  23 років незалежно від того, навчаються вони чи ні.

Для визначення права на призначення державної соціальної допомоги на дітей померлого годувальника заявнику потрібно звернутися до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, яке знаходиться за адресою: вул. Грушевського, 44, смт. Чаплинка.

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment