Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

01 грудня 2017 року в районній державній адміністрації під  головуванням Олександра Бурейка,  голови  райдержадміністрації проведено засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

           Серед  розглянутих  питань: забезпечення сталої роботи дорожньої і комунальних служб взимку 2017-2018 років та організацію заходів по недопущенню надзвичайних ситуацій характерних зимовому періоду. Юрій Бислов,  головний спеціаліст з питань цивільного захисту відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації поінформував  про роботу  проведену  виконавчими комітетами сільських, селищних рад щодо виділення з бюджетів коштів на придбання пально-мастильних матеріалів, створення запасу піску та іншого посипкового матеріалу, а  також визначення переліку технічних засобів для очистки доріг від снігу. Приділена  увага  питанням недопущення затоплень територій в населених пунктах під час різкого танення снігу та відключення електроенергії.

       Із  роботою  по   забезпеченню стабільної санітарно-епідемічної ситуації в населених пунктах району   ознайомила  присутніх начальник Чаплинського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Любов  Андреєва,  яка відмітила,  що протягом поточного періоду 2017 року в районі спалахів інфекційних захворювань, гострих кишкових інфекцій та масових харчових отруєнь не зареєстровано.  Любов Вікторівна   детально  зупинилася  на проблемах поводження із побутовими відходами  та  забезпечення населення району доброякісною питною водою.

Засідання комісії  відбулося за участю  представників  органів  місцевого  самоврядування району. За результатами розгляду питань визначені завдання виконавчим комітетам сільських, селищних рад, районним службам і організаціям району пов’язані із забезпеченням нормальних умов життєдіяльності населених пунктів у зимовий період та по недопущенню погіршення санітарно-епідемічної ситуації в районі.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment