Засідання комісії з питань легалізації використання найманої праці

13 лютого 2020 року в районній державній адміністрації відбулося засідання комісії з питань легалізації використання найманої праці під головуванням Володимира Галицького – голови районної державної адміністрації, голови комісії. В засіданні взяли участь приватні підприємці та керівники сільгосппідприємств району.

В ході роботи комісії керівники контролюючих служб інформували про зміни в законодавстві, а саме: в Законі України «Про зайнятість населення», Кодексі Законів про працю України та Податковому кодексі України, відповідно до яких особлива увага приділяється оплаті праці найманим особам та наслідкам у разі виявлення осіб, які працюють без оформлення трудових відносин. Зупинилися на штрафах, які передбачені статтею 265 КЗпП  за фактичне  допущення людей  до роботи без оформлення трудового договору, та виплату заробітної плати без нарахування та сплати ЄСВ. Підприємців хвилювало питання нового проекту КЗпП, багато питань поставлено представникам податкової служби щодо декларування доходів та оформлення належним чином трудових відносин.

Наостанок, голова комісії Володимир Галицький закликав роботодавців зробити крок назустріч суспільству – легалізувати найманих працівників та відмовитись від «чорної зарплати в конвертах» та наголосив про пагубні наслідки  отримання «тіньових» доходів.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment