Засідання комісії ТЕБ та НС

09 вересня 2020 року головою районної державної адміністрації, Володимиром Галицьким проведено засідання Чаплинської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному винесені питання стосовно посилення попереджувальних заходів щодо розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19) на території району у зв’язку з виявленням хворого на коронавірус у смт Чаплинка.
За результатами розгляду прийняті відповідні рішення щодо роботи органів місцевого самоврядування та всіх відповідальних ланок в питанні посилення карантинних заходів з метою недопущення поширення хвороби COVID -19.

Сільським, селищним радам району наголошено на посиленні роботи COVID – патрулів на підвідомчих територіях на період дії карантинних обмежень.

Володимир Галицький вкотре закликав всіх громадян: дотримуйтеся рекомендацій МОЗ, не відвідуйте місць великого скупчення людей, не порушуйте соціальної дистанції, мийте руки якомога частіше та обов’язково використовуйте захисні маски.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment