Засідання колегії Чаплинської районної державної адміністрації

26 вересня 2018 року в районній державній адміністрації проведено засідання колегії під головуванням т.в.о. голови райдержадміністрації, Наталії Білоущенко, за участі голови районної ради, Володимира Бериславського.

Присутні керівники організацій, установ району, представники сільських селищних рад, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, мали змогу обговорити такі важливі питання, як готовність житлово-комунального господарства, об’єктів соціально-культурної сфери та господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року;  проект районної програми «Доступні ліки» на 2018-2020 роки; проект районної програми матеріального стимулювання медичних працівників.

Денис Микитюк, начальник відділу містобудування,архітектури, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації детально доповів учасникам зібрання про роботу, проведену в районі по підготовці до осінньо – зимового періоду. Григорівський сільський голова – Сергій Кліщевський, Хлібодарівський – Тетяна Домбровська, Преображенський – Володимир Артюшенко, заступник Хрестівського сільського голови- Ірина Наумова внесли доповнення щодо проведеної роботи по відповідних радах, поділилися досвідом та озвучили проблемні питання. Відмічено, що аналіз звітів та перевірка ситуації на місцях свідчить про готовність об’єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери району до початку осінньо-зимового періоду 2018/19 року та опалювального сезону, за виключенням кількох об’єктів роботи на яких планується завершити до початку опалювального сезону.

Схвалено районні програми “Доступні ліки” на 2018-2020 роки, та “Програму матеріального стимулювання медичних працівників”, які будуть подані на розгляд сесії районної ради.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment