Запровадження в Чаплинському районі патронату над дитиною

У  2017 році Кабінетом Міністрів України  прийнято   постанову  від 16 березня 2017 року № 148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», якою затверджено Порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя. Таким рішенням Уряд започаткував утворення в Україні нової форми тимчасового влаштування дітей, що є одним з етапів впровадження в державі реформування системи інституційного догляду за дітьми, а саме, поступова відмова від державних закладів тимчасового утримання дітей.

У звязку з цим, 30 січня 2018 року в приміщенні районної державної адміністрації відбулося міжвідомче засідання усіх зацікавлених служб та установ з приводу запровадження в Чаплинському районі патронату над дитиною. В заході взяли участь Наталія Білоущенко – керівник апарату районної державної адміністрації,  Лариса Клопова – національний тренер за програмою підготовки кандидатів у патронатні вихователі та кандидати в патронатні вихователі, які пройшли відповідний курс навчання.  представники  соціальних служб,  медичної та освітньої  сфери,  а  також  кандидати  в патронатні вихователі, які пройшли відповідний курс навчання.

Під час засідання обговорено ключові засади та порядок утворення сім’ї патронатного вихователя в смт Чаплинка, а також необхідність створення і формування персонального складу міждисциплінарної команди, яка здійснюватиме супровід сім’ї патронатного вихователя. Визначено дату проведення дводенного спеціального навчання для членів міждисциплінарної команди, яке буде проведено тренером Ларисою Клоповою.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment