Запрошуємо долучитись до онлайн-семінару щодо можливостей кредитування агропромислових підприємств Європейським інвестиційним Банком

Запрошуємо долучитись до онлайн-семінару щодо можливостей кредитування агропромислових підприємств Європейським інвестиційним Банком (ЄІБ), який відбудеться 16 липня 2020 року о 12.00.

Європейський інвестиційний банк надав Україні 400 млн євро в рамках проекту «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» (далі – Проект). Кредит спрямований на операторів в ланцюгах створення вартості зернових, олійних культур та аквакультури/рибальства, підвищення ефективності використання ресурсів, зменшення витрат та збитків, підвищення рівня безпеки та якості продукції, а також підвищення конкурентоспроможності на національних і міжнародних ринках.

Суб’єкти приватного та державного секторів, які прагнуть інвестувати в модернізацію або технологічну модернізацію в цих областях, можуть претендувати на підтримку. Інвестиції будуть виділятися для фінансування капітальних видатків (будівлі, обладнання тощо).

Проект пропонує найнижчі процентні ставки в Україні та довгострокове фінансування інвестиційних проектів:

–  до 50 млн євро, з 50% коштів ЄІБ;

–  проекти до 1 млн євро розглядатимуться за прискореною процедурою.

Хто має право на кредитування:

·      оператори приватного та державного секторів мають право подавати заявки на отримання кредиту, якщо відповідають наступним вимогам:

–       здійснюють діяльність ланцюгах створення вартості зернових, олійних культур та аквакультури/рибальства;

–       мають середній рівень капіталізації (≤3000 співробітників) або є малими/середніми підприємствами (≤250 співробітників).

·      ті, хто шукає фінансування для проектів або інвестиції, які покращують продуктивність і конкурентоспроможність у вищезазначених секторах, наприклад:

–       дослідження та освіта, лабораторії та служби контролю якості, сертифікація та поширення сільськогосподарських знань, системи моніторингу та контролю рибальства;

–       сільськогосподарська техніка та обладнання;

–       потужності для сушки/очистки, сортування/тестування і зберігання зернових та олійних культур, включно з підтримкою товарно-логістичної інфраструктури;

–       логістична інфраструктура;

–       дистрибуція, оптова та роздрібна інфраструктури;

–       інші подібні проекти.

«Підтримка проекту Європейського Інвестиційного Банку «Основний кредит для аграрної галузі – Україна», скорочено UAFATA, покликана сприяти кредитуванню на усіх стадіях реалізації проекту. Передбачається підтримка потенційних кінцевих бенефіціарів кредиту (заявників на отримання кредиту) у підготовці необхідних документів згідно встановлених вимог, допомога залученим фінансовим установам у визначенні та розробці процедур оцінки та обробки заявок на отримання кредиту, а також забезпечення відповідності заявок фінансовим, екологічним та соціальним вимогам ЄІБ.

Проект передбачає розвиток мережі контактів по всій Україні для надання технічної, організаційної та іншої допомоги потенційним кінцевим бенефіціарам.

Проект співпрацює з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у розробці пропозицій щодо фінансування державної інфраструктури з метою отримання економічної вигоди у цільових ланцюгах вартості та діяльності по просуванню кредиту.

UAFATA впроваджується консорціумом на чолі з NIRAS A/S Данія, включаючи Agriconsulting Europe S.A., TA Consult Partners Ltd. та Unicorn.

Під час онлайн-семінару експерти презентують Проект та нададуть відповіді на запитання.

Для участі у заході необхідно пройти онлайн-реєстрацію за посиланням https://forms.gle/DV9wDVCtQNxChENt5.

Онлайн-семінар відбудеться на платформі ZOOM.

Посилання: https://us04web.zoom.us/j/79888528625?pwd=K1I5QmgwaFFCZGVHRHpveGEwbktMZz09

Ідентифікатор конференції: 798 8852 8625

Код доступу: 9T2yWL

У разі виникнення додаткових питань прохання звертатись до управління «Офіс обслуговування інвесторів» обласної державної адміністрації,
тел. 0552 22 57 68, e-mail: invest.inkherson@gmail.com.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment