Запрошуємо до партнерства з ПРООН

Обласна державна адміністрація в партнерстві з ПРООН запрошує громадські організації, бізнес-структури, органи місцевого самоврядування, об’єднані територіальні громади, районні державні адміністрації, структурні підрозділи обласної державної адміністрації взяти участь у конкурсі Місцевих ініціатив у рамках спільного проекту уряду Швеції та ПРООН «Місцевий соціально-економічний розвиток».

Фінансування конкурсу буде забезпечено урядом Швеції (SIDA) та передбачає грантову підтримку окремих заходів місцевих ініціатив, які будуть спрямовані на зменшення негативних наслідків впливу пандемії коронавірусу в Херсонській області.

Відбір ініціатив буде проходити на конкурсній основі з урахуванням наступних критеріїв:

соціально-економічні потреби регіону;
інноваційні рішення в галузі соціально-економічного розвитку, освіти, зайнятості, охорони здоров’я;
залучення громад, які сприяють підтримці, розвитку або диверсифікації підприємницьких ініціатив під час і після пандемії COVID-19.
Обов’язкова участь у співфінансуванні місцевих ініціатив у розмірі не менше ніж 30% з місцевого або обласного бюджетів. Реалізація ініціатив повинна бути завершена до 01 листопада 2020 року.

Для участі у конкурсі Місцевих ініціатив необхідно до 02 серпня 2020 року заповнити онлайн заявку за посиланням: https://cutt.ly/Ta47fKe.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment