Залізничники проводять профілактичну роботу з попередження травматизму на залізниці!

Залізничники в черговий раз наголошують на необхідності дотримання правил безпеки на залізниці. Адже статистика з даного питання не надто втішна. Так, станом на 01.04.2018 на станціях, перегонах, територіях підрозділів ПАТ «Укрзалізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього, інших видів впливу отримали травми різного ступеню важкості 131 стороння особа, у тому числі 72 із смертельним наслідком. Травмовано 6  дітей віком до 16 років, з них 2 – смертельно.

Станом на 01 червня 2018 року на станціях, перегонах регіональної філії «Одеська залізниця» публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» отримали травми різного ступеню важкості 32 стороні залізничному транспорту особи, у тому числі 20 із смертельним наслідком.

Аналіз випадків травмування сторонніх залізничному транспорту осіб свідчить про те, що більшість випадків сталося через порушення потерпілими правил безпеки громадян на залізничному транспорті України.

ШАНОВНІ ПАСАЖИРИ, ГРОМАДЯНИ, УЧНІ ТА СТУДЕНТИ !

Залізнична колія є зоною підвищеної небезпеки, тому під час користування залізничним транспортом будьте уважні і обережні, дотримуйтесь Правил безпеки. На електрифікованим коліях в електромережі проходить струм 27.5 тисяч вольт.
2. Переходьте через залізничну колію тільки в встановлених місцях по переходах.
3. Перед тим, як перейти колію подивіться в обидва боки, переконайтесь в відсутності рухомого складу.
4. Не перебігайте колію перед локомотивом чи поїздом – це небезпечно для життя. Зберігаючи хвилину Ви можете втратити життя.
5. При наближенні поїзду чи відправленні його не підходьте близько до краю платформи.
6. Заходьте до вагону і виходьте з нього тільки після повної зупинки поїзду. Не стрибайте з платформи на колії.
7. При прибуття і відправленні поїзда не стійте біля краю платформи.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

1. Ходити по залізничним коліям.
2. Переходити і перебігати через залізничні колії перед близько рухомим поїздом , якщо відстань до нього менше 400 метрів.
3. Переходити через колії відразу після прослідування поїзда одного напрямку, не впевнившись у відсутності прослідування поїзда зустрічного напрямку.
4. Переходити залізничні переїзди при закритому шлагбаумі або показанні червоно сигналу світлофора переїзної сигналізації.
5. На станціях і перегонах підлазити під вагони і перелазити через автозчеплення для переходу через колії, а також вилазити на вагони та дах вагонів.

http://cityukraine.info/index.php?citynews=119165

http://old.slavuta-mvk.info/index.php?page=syte/text/addnews/full.php&rfile=2809

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment