Закінчилися перші широкомасштабні тактичні навчання 124-ї окремої бригади територіальної оборони

З 3 по 12 вересня 2018 року проводилися перші широкомасштабні тактичні навчання 124-ї окремої бригади територіальної оборони під девізом “Захистимо свій дім – захистимо Україну!” В них взяло участь понад 2 тис. військовозобов’язаних з усієї області, у тому числі резервісти з Чаплинського району. Серед учасників зборових заходів – державні службовці, працівники організацій, підприємств, представники сільських, селищних рад.

Навчання пройшли на високому рівні, при відмінній підготовці. У навчальний план зборів входили тактичні навчання із практичним виконанням задач на реальних об’єктах і ділянках місцевості. Резервісти брали участь у стрільбах, навчалися нести службу на блокпостах, охороняти адмінбудівлі і патрулювати населені пункти. Серед об’єктів охорони – Новокаховська міська рада, Каховська ГЕС, перехрестя Шилова Балка, Дар’ївський міст та інші.

Це були справжні «чоловічі розваги». Військові однострої, зброя, наряди. Ті, хто вперше одягнув форму, склали присягу на вірність українському народу. Був час і для відпочинку. Для резервістів організовували кінопокази простонеба, виїзна торгівля забезпечувала інші потреби бійців. Підрозділ, який складався переважно з жителів Чаплинського району, став чемпіоном з футболу.

Своєю думкою про тактичні навчання поділився солдат Денис Микитюк: ”Збори проходили на дуже високому організаційному рівні, спеціалістів навчали окремо згідно завдань, які перед ними стоятимуть. Сапери, зв’язківці, розвідники, стрільці мали можливість згадати старі навички та набути нових. Я переконався, що в українській армії – високий бойовий дух”.

Старший лейтенант Євген Домбровський наголосив на тому, що сьогоднішня армія і вишкіл, який проводився під час зборів територіальної оборони суттєво різняться від армії і навчань попередніх років в кращу сторону. Він зазначив, що збори територіальної оборони дають можливість на практиці взяти участь у військовому злагодженні та вивчати військову справу, людям різного віку та різного роду занять.

Молодший лейтенант Сергій Норченко, який обізнаний із військовою справою ще під час навчання у виші, зауважив, що збори справили позитивне враження в частині їх організації та наголосив, що такого роду військова підготовка повинна періодично повторюватися із залученням ширшого кола резервістів.

За відмінне проходження військової служби деякі військовозобов’язані нагороджені грамотами та відзнаками.

Після вдалого проходження навчання серед військових-резервістів чимало виявили бажання укласти контракт на службу в резерві територіальної оборони Херсонської області.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment