Захистимо свій дім — захистимо Україну!

В зв’язку із введенням на території області воєнного стану з 5 по 14 грудня 2018 року проводилися широкомасштабні тактичні навчання 124-ї окремої бригади територіальної оборони під девізом “Захистимо свій дім – захистимо Україну!”.

В складі 194-го батальону територіальної оборони проходили навчання військовозобов’язані Чаплинського району. Серед учасників зборових заходів – державні службовці, працівники організацій, підприємств, представники сільських, селищних рад.

Незважаючи на вкрай короткий термін підготовки до проведення зборів навчання проходили на високому рівні. У навчальний план зборів входили тактичні навчання із практичним виконанням задач на реальних об’єктах і ділянках місцевості. Резервісти брали участь у стрільбах, навчалися нести службу на блокпостах, охороняти адмінбудівлі і патрулювати населені пункти.

Це були справжні навчання в умовах, близьких до реальних. Ті, хто вперше одягнув форму, склали присягу на вірність українському народу.

Був час і для відпочинку. До Дня сухопутних військ ЗСУ аматорами Велетенького сільського будинку культури був проведений концерт.

Своєю думкою про тактичні навчання поділився солдат Валерій Плавущенко: ”Для мене це вже треті збори резервістів. Вони пройшли на дуже високому організаційному рівні. Учасники зборів мали можливість згадати старі навички та набути нових. Я переконався, що в українській армії – високий бойовий дух”.

Капітан Анатолій Петрук зазначив, що збори територіальної оборони дають можливість на практиці взяти участь у військовому злагодженні та вивчати військову справу людям різного віку та різного роду занять.

За відмінне проходження військової служби деякі військовозобов’язані нагороджені грамотами.

(За матеріалами РДА)

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment