Захід «Робота – скарб, а навчання – ключ до нього»

Одна з речей в житті, яка робить людину щасливою – це гарна робота, а питання її отримання, зараз є дуже гострим чи навіть болючим. Однією з причин є те, що роботодавець сьогодні висуває нові вимоги до потенційних працівників, основними з яких являються здатність до швидкого «реагування», бажання вдосконалюватися, організованість і, звичайно, кваліфікованість у своїй справі та готовність вчитись. Кажуть, що людина найближча до досконалості в ті моменти, коли заповнює анкету при співбесіді на роботу. Звичайно, це жарт. Але якщо серйозно, люди — не просто особистості, це — особистості, яким властиво розвиватись і збільшувати багаж знань. Служба зайнятості із своїми «сьогоднішніми » пріоритетами є саме тією організацією, яка готова сприяти розвитку особистості та збільшенню цього багажу, необхідного для успішної самореалізації.

02 листопада в Асканія-Нова об’єднаній територіальній громаді було організовано та проведено спільний виїзний профорієнтаційний захід з метою наближення соціальних послуг до клієнтів. Зустріч із мешканцями громади було проведено з ініціативи Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, за участі Чаплинського бюро правової допомоги та швейної фабрики «ВиД». З гаслом «Робота – скарб, а навчання – ключ до нього» розпочала захід директор Чаплинської районної філії Херсонського ОЦЗ Вікторія Володимирівна Богачова, зауваживши на тому, що поєднання «робота-навчання» спрямоване, насамперед, на розвиток у кожного з нас дбайливого ставлення до самого себе, вироблення вміння раціонально використовувати наявні ресурси для задоволення різноманітних потреб, на формування таких якостей, які б відповідали суспільним інтересам і сприяли всебічному розвиткові особи. Директор своєю промовою зорієнтувала учасників заходу на те, що при працевлаштуванні особи на роботу, безумовною перевагою на фоні інших, більш досвідчених кандидатів, може стати готовність навчатися і розвивати нові навички, є також безліч інших якостей, що можуть привернути увагу роботодавця – енергія, бажання працювати на результат, готовність опановувати щось нове та здобувати нові знання, та головне, все це правильно презентувати роботодавцю. Вікторія Володимирівна акцентувала увагу на тому, що служба зайнятості використовує всі свої наявні ресурси, щоб допомогти зацікавленому шукачеві роботи в отриманні інформації, професійної освіти чи навиків само презентації для вдалого працевлаштування. Спеціалісти служби зайнятості більш детально зупинилися на презентації послуг, у тому числі, на тих, які сьогодні є пріоритетними, а саме можливості навчання в Херсонському ЦПТО та професійній орієнтації молоді. Начальник Чаплинського бюро правової допомоги Чавурська Олеся Валеріївна виступила з інформацією про послуги, які надає бюро первинної безоплатної правової допомоги різним категоріям населення.

Наступною частиною заходу стала презентація роботодавця швейної фабрики «ВиД». Ірина Устінова – менеджер по персоналу розповіла про перспективу відкриття філії швейної фабрики у Чаплинському районі, а значить появу вільних робочих місць за професіями швачка, прасувальниця, оператор швейного устаткування, контролера якості, технік-технолог та ін. Ознайомила з умовами праці, режимом роботи, розміром заробітної плати та тривалістю робочого часу, які вже діють у відкитих філіях та можуть бути тут . Акцентувала увагу шукачів роботи, що підприємство гарантує стабільну заробітну плату, при потребі проводить додаткове навчання, організовує проїзд за рахунок роботодавця. Присутні ще раз прослухали інформацію щодо отримання професії «Швачка» або підвищення кваліфікації на базі ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ». Завершила захід менеджер з персоналу чудовим меседжем до присутніх: « Якщо ви переповнені ентузіазмом та готові зробити свій внесок у розвиток та покращення свого життя, своєї громади та нашої компанії ласкаво просимо до нас. Ми пропонуємо вам динаміку, мобільність та інновації. У нас ви зможете розкрити свій потенціал і рости по кар’єрних сходинках. Працюючи з нами, ви отримаєте можливість навчатись, розвиватись, здобувати нові навики і навіть освоїти нову професію.»

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment