Єдиний антикризовий штаб співпрацює з аграріями Херсонської області

Про роботу Єдиного антикризового штабу в Херсонській області розповів його координатор Олександр Паливода.
Він зазначив, що в умовах карантину підтримка сільськогосподарських аграрних підприємств, бізнесменів, громадських організацій, волонтерів для нашої області є вкрай важливою.

«Задля забезпечення населення груп ризику Херсонщини гуманітарною допомогою в умовах карантину в області працює Єдиний антикризовий штаб.
З початку функціонування штабу жодних бюджетних коштів не було витрачено на закупівлю продовольчої продукції для незахищених верств населення. Зокрема, олія, борошно, пшенична, ячна, перлова крупа, макарони, нут, овочі в асортименті – все це благодійна допомога від аграріїв та бізнесменів Херсонської області», – наголосив Олександр Паливода.

За його словами, у цей складний час для нашої області підприємства активно долучились до участі у вирішенні проблеми забезпечення населення продуктовими наборами. Більшість з них постачає продукцію до штабу, яка підлягає подальшому фасуванню та пакуванню. Допомогу в цьому напрямі надають волонтери, задіяні в роботі штабу.
Він також повідомив, що вміст пакунків харчових наборів залежить від наявної продукції на складі. Тому кожного тижня набір продуктів може змінюватись.
Координатор Єдиного антикризового штабу поінформував, що минулого тижня у пакунках були: борошно, крупа ячна, перлова, пшенична, олія та нут.
Цього тижня до вмісту харчових наборів буде додано овочі в асортименті. Продукція продовжує надходити на склад штабу.
«Хочу подякувати всім сільськогосподарським підприємствам, які вже долучились до Єдиного антикризового штабу, за їх допомогу та небайдужість», – резюмував Олександр Паливода.

прес-служба ХОДА https://khoda.gov.ua/%D1%94dinij-antikrizovij-shtab-sp%D1%96vpracju%D1%94-z-agrar%D1%96jami-hersonsko%D1%97-oblast%D1%96

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment