Вже незабаром в Україні розпочнеться опалювальний сезон. Херсонщина у лідерах по розрахунку за теплопостачання

Сьогодні, 4 жовтня, Віце-прем’єр-міністр України, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко провів селекторну нараду з головами обласних державних адміністрацій з питання підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціального сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2018/19 року.

Від Херсонської області на селекторній нараді були присутні голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв, його заступник Олександр Адамчик, керівники відповідних структурних підрозділів ОДА, підприємств паливно-енергетичного комплексу й органів місцевого самоврядування.

Звертаючись до керівників областей, Геннадій Зубко зауважив:

«Середньодобова температура вказує на початок опалювального сезону по всій території України. Надані всі можливості для запуску теплопостачання, створені належні умови для укладання договорів і транспортування газу до тепломереж населених пунктів».

Віце-прем’єр-міністр України наголосив на необхідності належної перевірки технічного стану обладнання перед початком опалювального сезону, за інформацією Геннадія Зубка готовність обладнання складає 99,4 відсотка.

Також було приділено увагу питанню розрахування за опалення між підприємствами паливно-енергетичного комплексу й користувачами.

«Відповідальність комунальних підприємств щодо розрахунку за послуги полягає у продуктивній роботі з населенням і знаходженні спільної мови», – зазначив Геннадій Зубко.

З цього приводу він відзначив Херсонську область як одного з лідерів по розрахуванням серед інших областей України. Повернення коштів за отримання послуг теплопостачання в області сягає 102-ох відсотків.

Заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Олександр Адамчик звернувся до Віце-прем’єр-міністра України з питанням щодо призначення нового керівника Херсонської ТЕЦ.

«Фонд держмайна вже призначив нового директора ТЕЦ, який наразі не може приступити до виконання службових обов’язків через перепони, пов’язані з попереднім керівником підприємства. Це може затягнути процес входження в опалювальний сезон 2018-2019 років», – пояснив Олександр Адамчик.

Геннадій Зубко запевнив, що дане питання буде розглянуто й вирішено впродовж тижня.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment