Визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування

З метою визначення на конкурсних засадах автомобільного перевізника, що надаватиме послуги з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в межах району та забезпечення державного регулювання пасажирських перевезень, відповідно до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами), статей 7, 44 Закону України «Про автомобільні перевезення», розпорядженням голови районної державної адміністрації від 23 лютого 2018 року № 48 «Про конкурсний комітет з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах

загального користування, що не виходять за межі Чаплинського району» утворено конкурсний комітет з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Чаплинського району та затверджено форму заяви для участі в конкурсі з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

23.02.2018 № 48

Про конкурсний комітет з визначення

підприємства (організації), що здійснює

функції робочого органу для організації

та проведення конкурсу на перевезення

пасажирів автомобільним транспортом

на приміських автобусних маршрутах

загального користування, що не виходять

за межі Чаплинського району

З метою визначення на конкурсних засадах автомобільного перевізника, що надаватиме послуги з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в межах району та забезпечення державного регулювання пасажирських перевезень, відповідно до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України                   від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами), статей 7, 44 Закону України «Про автомобільні перевезення», керуючись статтею 6, пунктом 5 частини першої статті 13, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

  1. Утворити конкурсний комітет з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Чаплинського району (далі – Комітет), у складі згідно з додатком.
  2.   Затвердити форму заяви для участі в конкурсі з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу (додається).
  3. Комітету у своїй діяльності керуватись Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України             від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами).
  4. Відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату районної державної адміністрації (Чухало І.В.) забезпечити розміщення оголошення про проведення конкурсу та його умови у засобах масової інформації.
  5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 04 грудня 2014 року № 457 «Про конкурсний комітет з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Чаплинського району».
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                    О.А. Бурейко

Додаток

до розпорядження голови

районної державної

адміністрації

23.02.2018 № 48

СКЛАД

конкурсного комітету з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Чаплинського району

 

Білоущенко

Наталія Василівна

– керівник апарату районної державної адміністрації, голова конкурсного комітету

 

Лелеко

Олег Вікторович

 

– заступник голови Чаплинської районної ради, заступник голови конкурсного комітету                      (за згодою)

 

Плавущенко

Людмила Олександрівна

– головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального

господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації, секретар конкурсного комітету

Члени комітету:

 

Добровольський

Володимир Олександрович

– начальник відділу юридичної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації

 

Добровольський

Олександр Федорович

– голова  Чаплинської  ради Організації

ветеранів війни та праці України (за згодою)

 

Дрозд

Катерина Миколаївна

 

–  начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації
Малюк

Сергій Леонідович

– начальник відділу економічного розвитку,  торгівлі та туризму районної державної адміністрації

 

 

Свіргоцька

Тетяна Ігорівна

 

– т.в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації

Керівник апарату районної

державної адміністрації                                                     Н.В. Білоущенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

районної державної

адміністрації

23.02.2018 № 48

 

Конкурсному комітету з

визначення робочого органу

ЗАЯВА

на участь у конкурсі з визначення підприємства (організації),

що здійснює функції робочого органу

 

 

Претендент _____________________________________________________

(повна назва підприємства, установи, організації)

____________________________________________________________________

 

Прошу допустити до участі у конкурсі з визначення підприємства (організації), що здійснюватиме функції робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, приймання документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником – переможцем конкурсу.

На умовах, запропонованих районною державною адміністрацією, згоден узяти участь у конкурсі.

 

 

«___» ____________ 20___ року       ____________           ________________

(підпис)                        (прізвище та ініціали)

 

М.П.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

One Thought to “Визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування”

Leave a Comment