Всі лікарні Херсону мають бути підключеними до системи медичного декларування, яка вже запрацювала в області

16 квітня, під час селекторної наради з головами районних державних адміністрацій та міськими головами міст обласного значення, головами сіл, селищ та ОТГ  очільник Херсонщини Андрій Гордєєв звернувся до начальника управління охорони здоров’я Херсонської міської ради Світлани Межирицької з тим, аби максимально прискорити процес комп’ютеризації закладів охорони здоров’я міста для отримання електронних цифрових підписів серед лікарів первинної ланки надання медичної допомоги.
«Це необхідно зробити для того, аби мешканці Херсону могли спокійно й у будь-який зручний час підписувати декларації з сімейними лікарями, терапевтами чи педіатрами. Реформа електронної медицини на Херсонщині повинна впроваджуватися вчасно й без перепонів», – зауважив голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

ЗА словами Світлани Межирицької, для комп’ютеризації та установки відповідного програмного забезпечення медичних закладів обласного центру необхідно близько 10,5 млн грн – ці кошти забезпечать роботу 260 лікарів Херсону.
Нагадаємо, що з 1 квітня в Україні почалася кампанія укладення декларації з лікарем, який першим контактуватиме з пацієнтами, надаватиме допомогу і, за потреби, скеровуватиме до вузькопрофільних спеціалістів. Всі заклади первинної охорони здоров’я повинні укласти декларації з пацієнтами до середини 2018 року. З 1 липня медичні заклади фінансуватимуться Національною службою здоров’я, відповідно заключних декларацій. Якщо до 1 січня 2019 року людина не укладе договір з сімейним лікарем, то за медичні послуги                                        на первинній ланці платитиме з власної кишені.
До єдиного реєстру пацієнтів вже внесено 30810 осіб, 380 лікарів отримали електронний підпис та підписано 2362 декларацій.

 

http://khoda.gov.ua/vs%D1%96-l%D1%96karn%D1%96-hersonu-majut-buti-p%D1%96dkljuchenimi-do-sistemi-medichnogo-deklaruvannja–jaka-vzhe-zapracjuvala-v-oblast%D1%96

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment