Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Відповідно до  Указу Президента України, починаючи з 2006 року, 14 грудня, в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

В культурно-мистецькому центрі Чаплинської селищної ради проведено заходи із вшанування учасників ліквідації наслідків аварії під назвою “Чорнобиль — біль і скорбота України”. Теплі слова привітання, побажання міцного здоров’я на адресу учасників ліквідації чорнобильської трагедії, які зібралися в залі, звучали від голови районної державної адміністрації, Володимира Галицького та заступника голови Чаплинської селищної ради Олега Яшного. Невелика концертна програма, зворушливі слова ведучих, показ документального фільму, виставка інформаційних матеріалів та книг на тему Чорнобиля перенесли присутніх в залі, зокрема учнівську молодь, у світ страшної біди Чорнобиля, заставили задуматися про великий подвиг тих, хто рятував людство від атомної біди. До пам’ятного знаку учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС покладено квіти.

Цього ж дня в районній державній адмністрації зібрався колектив працівників, щоб вшанувати тих, хто ціною героїчних зусиль, а подекуди і власного життя, зумів зупинити ядерного монстра. Володимир Галицький, очільник району наголосив, що у цей день ми  вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів, адже їх героїзм врятував мільйони життів, врятував світ. Вшанували хвилиною мовчання, тих чиє життя забрала чорнобильська біда.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment