Всеукраїнська премія «Диво-Дитина»

У травні 2019 року Всеукраїнська премія «Диво-Дитина» 11-ий рік поспіль буде нагороджувати найталановитіших дітей нашої країни.

За всі роки Премія стала найбільш очікуваною подією для дітей України і щороку визначає найобдарованіших представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року».

Щорічна премія «Диво-Дитина» проходить за підтримки Кабінету Міністрів України, Київської міської державної адміністрації, Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державного комітету телебачення і радіомовлення України та обласних державних адміністрацій.

Основна мета Премії – пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей України.

Премія вручається на основі експертної оцінки та за встановленими номінаціями дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві, унікальні розумові або фізичні здібності, дітям-рятівникам.

Номінації Премії такі: «Найрозумніша дитина», «Найтворча дитина», Найспортивніша дитина», «Найдивовижніша дитина», Найгероїчніша дитина».

Кожен рік участь у Премії беруть близько 3 тисяч талановитих та обдарованих дітей з усіх областей України.

Подробиці на сайті www.divo-dutuna.com.

На фоні всіх політичних та економічних криз завжди є те, що залишається важливим для кожного з нас. Це – наші діти!

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment