Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують. 

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми з 28 липня у Чаплинській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості розпочато інформаційну кампанію, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, сучасного рабства.

Саме  28 липня фахівцем з профорієнтації Світлана Модіна та керівником громадської організації “ІПЦ Едельвейс” – Олеся Чавурская проведено вебінар  на тему “Ризики нелегальної трудової міграції”. В ході якого обговорено поняття “торгівля людьми”, її різновиди основні ознаки, причини та наслідки.

Вчені стверджують, що інформація та досвід краще засвоюється під час гри, тож 30 липня, в день коли вся світова спільнота відзначає День протидії торгівлі людьми, з ініціативи та за сприяння громадської організації “ІПЦ Едельвейс” було проведено навчально інформаційну гру «Ліза та її друзі подорожують світом». У цьому цікавому дійстві прийняли участь молодь з числа безробітних, соціальні партнери, студенти та самі фахівці філії. Граючись засвоїли інформацію стосовно того, що саме треба брати із собою, збираючись за кордон, що можна робити, а що не варто, аби не стати жертвами шахраїв-торгівців людьми, куди звертатись у разі виникнення небажаної ситуації, здійснили дзвінок на номер гарячої лінії 527, та ще обговорили багато важливих питань.

На жаль, проблема сучасного рабства актуальна і в нашій країні. Для торгівлі людьми не існує кордонів… Але наша небайдужість, громадське усвідомлення цієї проблеми дуже важливе для всього суспільства сьогодні. Зупинимо торгівлю людьми разом!”.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment