Вітаємо з Днем усиновлення!

В день, коли у родині з’являється малюк, щасливі батьки сяють посмішками. Нові незвичні ролі – мама, тато. Вони відчувають себе іншими людьми – відповідальнішими, дорослішими, досвідченішими.

Батьківство – це велике щастя, і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини та щастя, помножене на всіх. Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди.

І саме такі родини сьогодні ми вітаємо зі святом – Днем усиновлення!

Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай Ваше життя буде безхмарним та заможним, а найяскравіші зірки падають Вам у долоні та допомагають здійсненню всіх найзаповітніших мрій та сподівань!

Тим, у кого тільки народжується бажання допомогти знедоленій дитині, хочеться побажати, щоб при зустрічі з нею Ви не зупиняли себе, не стримували поштовх пригорнути до себе, взяти за руку. Загляньте їй у сумні очі. Впізнаєте? Це ваша дитина. Вона чекала на вас від самого народження. Вона буде поруч, коли ви будете робити свої перші кроки як тато та мама. Вона буде любити вас, Вона буде пробачати вам помилки, так, як ви будете пробачати їй дитячу неслухняність. І ви будете справжньою дружньою родиною, тому що в основі ваших відносин лежатиме тільки любов.

Нехай прийняте рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у вашому житті. Хай любов, ласка, доброта, взаємопорозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві щасливої родини.

Служба у справах дітей     районної державної адміністрації

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment