Вітаємо чемпіонів !

З метою залучення населення до занять фізичною культурою і спортом, організації активного відпочинку, пропаганди здорового способу життя з 24 по 26 травня 2019 року на базі оздоровчого табору “Прибрежний” в смт Лазурне Скадовського району проведено обласний етап Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування

Команда представників Чаплинського району, у складі 25 чоловік, черговий раз, взяла участь у змаганнях по п’яти видах спорту: настільний теніс, волейбол, футбол, шашки, шахмати. В загальному, в заходах взяли участь 20 збірних команд області.

Добре підготовлені спортсмени Чаплинщини проявили гарний вишкіл та високий рівень інтелекту, чим вибороли ряд призових місць. По загальній кількості набраних балів команда посіла почесне І загальнокомандне місце і стала чемпіоном Всеукраїнської спартакіади. Якщо детальніше: по змаганнях з волейболу зайняли І місце, з футболу — ІІ місце, із шашок — ІІІ місце.

Високий командний дух, відчуття єдності та спільної роботи допомогло учасникам заходу в досягненні позитивних результатів. Своєю перемогою команда завдячує активним вболівальщикам та спонсорам, які підтримали морально та матеріально.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment