Відкриття пам’ятного знака загиблому військовослужбовцю Олександру Мартинюку

20 серпня 2019 року відбулося відкриття пам’ятного знаку трагічно загиблому внаслідок нещасного випадку військовослужбовцю військової частини А3091 Олександру Мартинюку.

У заході взяв участь голова Чаплинської районної державної адміністрації Олександр Бурейко.

Трагедія сталась 21 березня 2014 року в степу на адміністративній території Новоолександрівської сільської ради Каланчацького району.

Виготовлення та встановлення пам’ятного знаку проходило за ініціативи та безпосередній участі голови правління ГО “Таврійський край” Петра Лелека.

На відкритті були присутні батьки та сестри загиблого, військовослужбовці військового підрозділу м. Бердичів, кореспонденти телеканалу “Скіфія”, поети Валерій Кулик та Загороднюк Василь прочитали вірші своєї творчості, присвячений Олександру, діти Чаплинського Будинку творчості вшанували пам’ять загиблого скорботним номером художньої самодіяльності, представники органів місцевого самоврядування Новоолександрівської сільської ради, учні Новоолександрівської загальноосвітньої школи також вшанували пам’ять загиблого.

Пам’ятний знак було освячено військовим капеланом підрозділу де служив загиблий солдат.

Музичний супровід заходу здійснював оркестр військового підрозділу з м. Бердичів.

Всі виступаючі щиро дякували рідним Олександра за виховання справжнього патріота України та висловили співчуття з приводу трагічної смерті сина та брата. Школярі Новоолександрівської ЗОШ запевнили рідних та громаду в тому, що пам’ятний знак завжди знаходитиметься в належному стані та біля нього проводитимуться заходи, спрямовані на патріотичне виховання молоді.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment