Відкриття нових авіа-рейсів

Херсонський аеропорт відкриває ще один чартерний рейс в Туреччину. Тепер з Херсона з 24 травня по вересень двічі в тиждень комфортабельні пасажирські літаки літатимуть не лише в Анталію, а ще і в Даламан. Директор КП “Херсонські авіалінії” Віталій Кучерук говорить, що готувати новий рейс розпочали ще з осені минулого року. І за цей час директор аеропорту Даламан Хамди Гювенч побував в нашому місті п’ять разів. До речі, ще нещодавно в Даламане ніякого аеропорту не було зовсім. Проте в 2004 році уряд Туреччини оголосив тендер на його будівництво, який виграла турецька ж компанія. Інвестори зобов’язалися упродовж наступних дев’яти років вкласти в об’єкт сто мільйонів доларів США, і своє зобов’язання скрупульозно виконали. Тепер аеропорт Даламан приймає 4,6 мільйона туристів в рік,

З 15 червня 2018 року стартують авіарейси Херсон-Люблін:

Українська авіакомпанія Bravo Airways з 15 червня відкриває нові рейси в Люблін з Києва, Харкова та Херсона. Вартість перельоту стартує від 1300 гривень, варто відзначити, що всі тарифи включають можливість перевезення багажу вагою до 23 кілограм.

Рейси за маршрутами будуть здійснюватися літаками Boeing 737-500, які регулярно проходять технічне обслуговування відповідно до регламенту і нормам, згідно з міжнародними стандартами.

Всі рейси прибувають в приймає аеропорт Люблін, який розташовується приблизно в 10 км від центру міста. З терміналу аеропорту кілька разів на день курсує потяг, а також маршрутні таксі, що дозволяє всього за 15 хвилин дістатися до центру міста.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment