Відкриття нових авіа-рейсів

Херсонський аеропорт відкриває ще один чартерний рейс в Туреччину. Тепер з Херсона з 24 травня по вересень двічі в тиждень комфортабельні пасажирські літаки літатимуть не лише в Анталію, а ще і в Даламан. Директор КП “Херсонські авіалінії” Віталій Кучерук говорить, що готувати новий рейс розпочали ще з осені минулого року. І за цей час директор аеропорту Даламан Хамди Гювенч побував в нашому місті п’ять разів. До речі, ще нещодавно в Даламане ніякого аеропорту не було зовсім. Проте в 2004 році уряд Туреччини оголосив тендер на його будівництво, який виграла турецька ж компанія. Інвестори зобов’язалися упродовж наступних дев’яти років вкласти в об’єкт сто мільйонів доларів США, і своє зобов’язання скрупульозно виконали. Тепер аеропорт Даламан приймає 4,6 мільйона туристів в рік,

З 15 червня 2018 року стартують авіарейси Херсон-Люблін:

Українська авіакомпанія Bravo Airways з 15 червня відкриває нові рейси в Люблін з Києва, Харкова та Херсона. Вартість перельоту стартує від 1300 гривень, варто відзначити, що всі тарифи включають можливість перевезення багажу вагою до 23 кілограм.

Рейси за маршрутами будуть здійснюватися літаками Boeing 737-500, які регулярно проходять технічне обслуговування відповідно до регламенту і нормам, згідно з міжнародними стандартами.

Всі рейси прибувають в приймає аеропорт Люблін, який розташовується приблизно в 10 км від центру міста. З терміналу аеропорту кілька разів на день курсує потяг, а також маршрутні таксі, що дозволяє всього за 15 хвилин дістатися до центру міста.

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment