Відкриті обговорення проектів Постанов НКРЕКП

Національна комісія, що  здійснює  державне  регулювання  у сферах енергетики  та  комунальних послуг НКРЕКП відповідно  до ст. 16 «Закону  України  про  Національну комісію, що  здійснює державне регулювання  у сферах енергетики  та комунальних послуг»  проводить  відкриті  обговорення   проектів Постанов НКРЕКП ( відкриті обговорення):

-«Про  схвалення Інвестиційної Програми ПРаТ «ЕК «Херсонобленерго» на 2018  рік:  www.nerc.gov.ua/?nevs=7282.

-про схвалення Інвестиційної Програми ПАТ «Укрзалізниця на 2018 рік:

www.nerc.gov.ua/?nevs=7273.

Інформація  щодо  проведення  відкритих обговорень та  обгрунтувальні  матеріали  необхідні  для  прийняття рішення, оприлюднені  з метою одержання  зауважень  та пропозицій шляхом  розміщення  на офіційному веб-сайті НКРЕКП  в мережі інтернет за  вищенаведеними  посиланнями.

Зауваження  та  пропозиції  до  оприлюднених документів приймаються до                     16.03.2018 року (включно) в електронній формі на адресу зазначену у відповідному посиланні, а  також на паперових носіях на адресу : НКРЕКП, вул.. Смоленська, 19, м. Київ, 03057.

Відкрите  обговорення відбудеться 19.03.2018 року 10-00  в приміщенні НКРЕКП,            м. Київ,вул. Смоленська 19, каб. 123.

 

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment