Відкриті обговорення проектів Постанов НКРЕКП

Національна комісія, що  здійснює  державне  регулювання  у сферах енергетики  та  комунальних послуг НКРЕКП відповідно  до ст. 16 «Закону  України  про  Національну комісію, що  здійснює державне регулювання  у сферах енергетики  та комунальних послуг»  проводить  відкриті  обговорення   проектів Постанов НКРЕКП ( відкриті обговорення):

-«Про  схвалення Інвестиційної Програми ПРаТ «ЕК «Херсонобленерго» на 2018  рік:  www.nerc.gov.ua/?nevs=7282.

-про схвалення Інвестиційної Програми ПАТ «Укрзалізниця на 2018 рік:

www.nerc.gov.ua/?nevs=7273.

Інформація  щодо  проведення  відкритих обговорень та  обгрунтувальні  матеріали  необхідні  для  прийняття рішення, оприлюднені  з метою одержання  зауважень  та пропозицій шляхом  розміщення  на офіційному веб-сайті НКРЕКП  в мережі інтернет за  вищенаведеними  посиланнями.

Зауваження  та  пропозиції  до  оприлюднених документів приймаються до                     16.03.2018 року (включно) в електронній формі на адресу зазначену у відповідному посиланні, а  також на паперових носіях на адресу : НКРЕКП, вул.. Смоленська, 19, м. Київ, 03057.

Відкрите  обговорення відбудеться 19.03.2018 року 10-00  в приміщенні НКРЕКП,            м. Київ,вул. Смоленська 19, каб. 123.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment