Вічна слава українському Герою! Некролог.

 

НЕКРОЛОГ

Районна державна адміністрація, районна рада висловлюють щирі співчуття матері Соколовій Олені Володимирівні, родині та близьким з приводу великої втрати – смерті сина, брата, родича, Шахова Едуарда Олександровича, учасника бойових дій на Сході України.

Шахов Едуард Олександрович народився 12 грудня 1992 року в с. Долинське, Чаплинського району, Херсонської області. Після закінчення школи навчався в Донецькому національному університеті на історичному факультеті. Так склалася доля, що велику частину свідомого життя він провів на Донбасі.

Військову службу за контрактом розпочав з літа 2015 року в ОЗСП “Азов”. Мав звання молодшого сержанта. З 2018 року, був командиром І відділення, 3-го взводу, 3 роти оперативного призначення, 2-го батальйону окремого загону спеціального призначення “Азов” військової частини №3057 Східного ОТО Нацгвардії України. Також обіймав посаду парамедика.

4 вересня 2019 року у складі батальйонної тактичної групи в районі села Зайцевого, Бахмутського району, Донецької області, під час несення військової служби, при переміщенні до укриття, Едуард потрапив під снайперський вогонь з боку незаконних збройних формувань та отримав важке поранення. На жаль, травми були несумісні з життям і в районній лікарні міста Бахмута, через годину після поранення, перестало битися серце захисника України. Йому було всього 26 років…

За словами побратимів по службі, Едуард гідно і відповідально ніс службу, був добрим і надійним товаришем, справжнім патріотом України та мав багато планів на майбутнє. Завжди скорботно говорити про людину у якої несподівано обірвалося життя, залишилися нездійсненні мрії і сподівання. Сьогодні, нам дуже гірко усвідомлювати, що на Сході країни – війна, що її відголоски забирають людські життя, що покидають нас справжні чоловіки, захисники, молоді воїни-патріоти.

Пишаємося нашим земляком, який мужньо боронив свободу та незалежність України і впевнені, що він ще б довго і вірно служив рідній Вітчизні, якби не страшний поворот долі – смерть.

Щиро поділяємо горе родини загиблого військового, Едуарда Шахова та разом з ними схиляємо голови у великій скорботі. Нехай світлі спогади про учасника ООС (АТО), який виконував військовий обов’язок перед Батьківщиною назавжди залишаться у серцях земляків. Ми повинні завжди пам’ятати, якою дорогою ціною нам дістається кожна хвилина мирного життя.

Вічна слава і шана українському Герою і вічна йому пам’ять!

Голова районної                                                                 Голова районної

державної адміністрації                                                   ради

О.А. Бурейко                                                                         В. М. Бериславський

 

 

 

 

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment