Вічна слава українському Герою! Некролог.

 

НЕКРОЛОГ

Районна державна адміністрація, районна рада висловлюють щирі співчуття матері Соколовій Олені Володимирівні, родині та близьким з приводу великої втрати – смерті сина, брата, родича, Шахова Едуарда Олександровича, учасника бойових дій на Сході України.

Шахов Едуард Олександрович народився 12 грудня 1992 року в с. Долинське, Чаплинського району, Херсонської області. Після закінчення школи навчався в Донецькому національному університеті на історичному факультеті. Так склалася доля, що велику частину свідомого життя він провів на Донбасі.

Військову службу за контрактом розпочав з літа 2015 року в ОЗСП “Азов”. Мав звання молодшого сержанта. З 2018 року, був командиром І відділення, 3-го взводу, 3 роти оперативного призначення, 2-го батальйону окремого загону спеціального призначення “Азов” військової частини №3057 Східного ОТО Нацгвардії України. Також обіймав посаду парамедика.

4 вересня 2019 року у складі батальйонної тактичної групи в районі села Зайцевого, Бахмутського району, Донецької області, під час несення військової служби, при переміщенні до укриття, Едуард потрапив під снайперський вогонь з боку незаконних збройних формувань та отримав важке поранення. На жаль, травми були несумісні з життям і в районній лікарні міста Бахмута, через годину після поранення, перестало битися серце захисника України. Йому було всього 26 років…

За словами побратимів по службі, Едуард гідно і відповідально ніс службу, був добрим і надійним товаришем, справжнім патріотом України та мав багато планів на майбутнє. Завжди скорботно говорити про людину у якої несподівано обірвалося життя, залишилися нездійсненні мрії і сподівання. Сьогодні, нам дуже гірко усвідомлювати, що на Сході країни – війна, що її відголоски забирають людські життя, що покидають нас справжні чоловіки, захисники, молоді воїни-патріоти.

Пишаємося нашим земляком, який мужньо боронив свободу та незалежність України і впевнені, що він ще б довго і вірно служив рідній Вітчизні, якби не страшний поворот долі – смерть.

Щиро поділяємо горе родини загиблого військового, Едуарда Шахова та разом з ними схиляємо голови у великій скорботі. Нехай світлі спогади про учасника ООС (АТО), який виконував військовий обов’язок перед Батьківщиною назавжди залишаться у серцях земляків. Ми повинні завжди пам’ятати, якою дорогою ціною нам дістається кожна хвилина мирного життя.

Вічна слава і шана українському Герою і вічна йому пам’ять!

Голова районної                                                                 Голова районної

державної адміністрації                                                   ради

О.А. Бурейко                                                                         В. М. Бериславський

 

 

 

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment