“Велике будівництво”: на Херсонщині готуються до реалізації національної програми в 2021 році

“Велике будівництво” – це ініціатива Президента та Уряду, покликана покращити соціальну інфраструктуру в областях України. В межах реалізації національної програми по всій країні будуються або реконструюються сотні шкіл, приймальних відділень лікарень, дитячих садочків та об’єктів спортивної інфраструктури. Також у межах програми будуються й сотні кілометрів доріг.

Сьогодні на селекторній нараді в онлайн-режимі обговорили питання реалізації національної програми на Херсонщині в наступному році.

“Велике будівництво” продовжуватиметься й надалі! Ця програма направлена на розвиток і покращення закладів освіти, дитячих садочків та об’єктів спортивної інфраструктури. Вже оголошено конкурс на проєкти, які реалізовуватимуться у рамках національної програми в 2021 році”, – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій.

Також, за його словами, для фінансування з державного фонду регіонального розвитку в 2021 році вже подано 33 проєкти. Зокрема, це й 15 об’єктів соціальної інфраструктури: 6 шкіл, 2 дитсадки та 7 проєктів з розвитку спортивної інфраструктури.

Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв зазначив, що до 15 серпня райдержадміністрації та об’єднані територіальні громади мають відпрацювати питання подачі проєктів, які наступного року будуть реалізовані у рамках національної програми “Велике будівництво”.

Нагадаємо, що у 2020 році в межах національної програми «Велике будівництво» в області планується будівництво або реконструкція на 90 об’єктах:

– 6 шкіл;
– 6 дитячих садочків;
– 8 спортивних стадіонів;
– 8 приймальних відділень екстреної медичної допомоги в опорних лікарнях Херсонської області;
– 62 об’єкти доріг (127,5 км).
Автор: Антон Костюк, Прес-служба ОДА

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment