Велична подія в православії України

15 грудня 2018 року в м. Києві у соборі Святої Софії за участю представників трьох конфесій українського православія відбувся Об’єднавчий  собор.

За результатами засідання Об’єднавчого Собору прийнято рішення про створення в Україні помісної православної церкви, затверджено її Статут, та за підсумками таємного голосування із трьох кандидатів від конфесій, обрано предстоятеля об’єднаної помісної автокефальної православної церкви України – Митрополита Київського і всієї України , 39-річного Епіфанія ( в миру Сергій Думенко), представника Української Православної Церкви Київського патріархату.

На Софіївській площі Києва добру новину історичного значення проголосив перед багатотисячним зібранням вірян, священнослужителів та пересічних українців із усієї країни, Президент України – Петро Порошенко. До єдності православних церков, у своєму виступі закликав новообраний очільник Православної Церкви України — митрополит Епіфаній

Делегація вірян із району мала честь бути присутньою на значимій події в столиці

Завершальний крок – отримання Православною Церквою України Томосу (документа про автокефалію та незалежність церкви). На вручення Томосу у Стамбул, 6 січня 2018 року Вселенський патріарх Варфоломій запросив Президента України Петра Порошенка та новообраного Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment