Вебінар у студії Чаплинського районного центру зайнятості

15 червня 2018 року у конференц-залі Херсонського обласного центру зайнятості та студії підзвітних Херсонському обласному центру зайнятості районних структурних підрозділів було проведено вебінар на тему: «Програми державної підтримки сільгосптоваровиробників та пропозиції партнерських банківських програм для фінансування клієнтів агропромислового комплексу».
Учасниками зазначеного заходу були представники обласного та районних центрів зайнятості, Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, банківських установ, сільгосппідприємства, фермерські господарства та громадські організації.

У вебінарі, який відбувся у студії Чаплинського районного центру зайнятості прийняли участь спеціалісти Чаплинського районного центру зайнятості, відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації, представники сільськогосподарських підприємств району.

Основною метою вебінару було ознайомлення учасників з основними напрямками та умовами участі у державних програмах підтримки сільгосптоваровиробників та пропозиціями партнерських банківських програм для фінансування клієнтів агропромислового комплексу.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment