Вадим Черниш вражений умовами, які створені для кримчан в навчальних закладах Херсонщини

Про це зазначив під час брифінгу в облдержадміністрації Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш, який перебуває сьогодні з робочим візитом на Херсонщині.

«Не зважаючи на те, що у вас ресурсів не так багато для своїх потреб, а ви віддаєте їх і тим, хто потребує допомоги,  це показує нашу єдність. Ми з головою облдержадміністрації Андрієм Гордєєвим приклали чимало зусиль, аби якнайшвидше побудувати пропускний пункт на кордоні з анексованим Кримом. Я приїхав, щоб подякувати всім вашим службам, і  тим, хто кожного дня  допомагає кримчанам», – наголосив Вадим Черниш.

У свою чергу голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв відзначив:

«За два роки роботи у напрямку деокупації ми переконали всю Україну в необхідності створення цивілізованих КПВВ на межі з Кримом, запроваджено програму по деокупації півострова шляхом надання кримчанам освіти, медичних та адміністративних послуг у Херсонській області. Ми хочемо зробити нашу область прикладом для окупованих територій, тому створюємо тут інфраструктурні, туристичні, гуманітарні можливості та сприятливий бізнес-клімат, зокрема для кримчан. На цьому зробимо акцент і під час форуму «Таврійські горизонти» у пройде у вересні. Важливо розуміти, що окупація Криму й Донбасу – це результат гібридної війни, і наша зброя проти неї – правда», – наголосив Андрій Гордєєв.

http://khoda.gov.ua/5900-meshkanc%D1%96v-okupovanogo-krimu-skoristalisja-medichnimi-poslugami-na-hersonshhini1

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment