В рамках гуманітарної допомоги обласна інфекційна лікарня отримала апарат для ПЛР-тестування

Херсонщина отримала чергову партію гуманітарної медичної допомоги від держави та меценатів для боротьби з поширенням коронавірусу.

«Сьогодні ми отримали автоматизовану портативну систему виявлення нуклеїнових кислот IPONATIC, закуплену міжнародним благодійним фондом Вадима Новинського «На честь Покрови Пресвятої Богородиці». Він дозволяє здійснювати діагностику методом ПЛР. Апарат буде передано в обласну інфекційну лікарню та допоможе медпрацівникам протягом 40 хвилин виявляти захворювання на COVID-19», – зазначив голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв.

Очільник області також зауважив, що в рамках роботи Єдиного антикризового штабу підтримка великого, середнього та малого бізнесу склала 17 млн 310 тис.грн. Це допомога у вигляді продовольчого забезпечення для незахищених верств населення та засобів індивідуального захисту для медичних працівників.

Присутній на заході отець Максим з Херсонської єпархії УПЦ розповів, що кожен день священнослужителі моляться за те, щоб вірус відступив , та залучають вірян надавати гуманітарну допомогу.

Представник фонду Вадима Новинського «На честь Покрови Пресвятої Богородиці», генеральний директор компанії «Смарт Мерітайм Груп» у Херсонській області Дмитро Красніков підкреслив, що захист і підтримка медиків є головною метою діяльності фонду: «Якщо ми зараз не зможемо захистити лікарів, то вони потім не зможуть захистити нас. Всі підприємства групи «Смарт-Холдинг» приділяють багато уваги допомозі лікарням. Ми вже передали в область два апарати ШВЛ, засоби індивідуального захисту для лікарів, понад 4 тисячі ПЛР-тестів, а сьогодні – лабораторне обладнання».

Підсумовуючи, директор Департаменту здоров’я Віктор Короленко повідомив, що гуманітарна допомога буде розподілена між базовими закладами охорони здоров’я області, які безпосередньо працюють з хворими на коронавірус пацієнтами.

За матеріалами ХОДА

https://khoda.gov.ua/v-ramkah-guman%D1%96tarno%D1%97-dopomogi-oblasna-%D1%96nfekc%D1%96jna-l%D1%96karnja-otrimala-aparat-dlja-plr-testuvannja

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment