В районній державній адміністрації проведено засідання “круглого столу” – “Пам’ятаємо Крути”

29 січня 2020 року, в День пам’яті Героїв Крут в районній державній адміністрації проведено засідання “круглого столу” із молоддю райдержадміністрації на тему “Пам’ятаємо Крути” .

Голова районної державної адміністрації, Володимир Галицький наголосив на тому, що трагічна загибель студентів під Крутами – це знакова подія, яка стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну, а цей день назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті, як день подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь.

Молодь активно долучилися до обговорення теми. Володимир Жогло , начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації зробив невеликий екскурс у історію бою під станцією Крути та розповів про події, які відбувалися перед боєм. З пропозицією переглянути художній фільм “Крути-1918” звернувся до присутніх колег, Володимир Буснюк, наголошуючи на глибокій змістовності фільму і його патріотичному дусі. Своє ставлення до подій під Крутами висловила Ганна Гажур, зазначивши, що студенти показали приклад справжнього героїзму та патріотизму.

Завершуючи зібрання голова районної державної адміністрації наголосив, що подвиг українських юнаків під Крутами, які своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі. Героїв Крут вшанували хвилиною мовчання.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment