В Чаплинці відбувся показ художнього фільму «Кіборги»

Сьогодні жителі Чаплинського району мали  можливість переглянути художній фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги», показ якого відбувався       у КЗ «Чаплинський культурно-мистецький центр». Перегляд  відбувся за ініціативи ГО «Джерело життя» та Центру допомоги учасникам АТО  в Херсонській області, а  також при організаційній підтримці  Чаплинської селищної ради та районної державної адміністрації.

Серед глядачів: школярі  старших класів, учасники АТО на сході  України,  військовослужбовці, які дислокуються  на  території  району, працівники організацій, установ, громадськість. Завдяки злагодженій  роботі органів місцевого самоврядування, в питанні забезпечення транспортом,  делегації з громад мали змогу переглянути фільм.

Перед демонстрацією «Кіборгів», учасникам  АТО  на сході  України – Андрію Подмазко, Андрію Дрозду, Володимиру Тимошицькому, Руслану Огли  головою  районної  державної адміністрації, Олександром Бурейком, керівником Центру допомоги учасникам АТО  в Херсонській області  Наталією Возаловською та військовим  капеланом, Андрієм Калитою  вручені відзнаки Президента України «За участь в Антитерористичній операції». Теплі слова  подяки за  віддану службу, прозвучали в  адресу українських захисників. Загиблих  за незалежність  України військовослужбовців вшанували  хвилиною  мовчання.

На одному диханні присутні  в залі  переглянули стрічку, яка наскрізь  проникнута  духом патріотизму і мужності  українців,  таких  різних  за віком, походженням, соціальним статусом, але  згуртованих  в грізний  час одним –   любов’ю  до України.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment