В Чаплинці розпочато реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

З метою забезпечення виконання плану заходів з реалізації І етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду  та виховання дітей на 2017 – 2026 роки, 04 січня 2018 року відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

У засіданні взяли участь, голова районної державної адміністрації Олександр Бурейко, голови сільських,  селищних  рад  району,   представники  районної  державної  адміністрації  та представники освітньої,  медичної   і  соціальної  галузей району.

Присутніми розглянуто питання щодо якісного проведення реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Чаплинському районі.  Голова робочої групи, Наталя Білоущенко зазначила, що розвиток та спроможність системи підтримки зростання дітей у сім’ї, є пріоритетним напрямком роботи,  як підрозділів районної державної адміністрації так і об’єднаних територіальних громад.

Під час роботи міжвідомчої групи вирішено питання  щодо спільного здійснення  моніторингу показників форм по реформуванню інституційного догляду та виховання дітей, а  також обрано координатора проведення реформування у Чаплинському районі.

 

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment