В Чаплинці проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

На виконання завдань визначених рішеннями регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 31 серпня 2018 року № 17 та від 04 вересня 2018 року № 19 пов’язаних із ускладненням санітарно-епідеміологічної обстановки на територіях Чаплинського і Каланчацького районів Херсонської області внаслідок небезпечного виробництва на ПрАТ «Титан» в районній державній адміністрації 06 вересня 2018 року відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Засідання проводилось під головуванням т.в.о. голови районної державної адміністрації Наталії Білоущенко, із запрошенням до роботи в комісії сільських, селищних голів.

На розгляд комісії виносилось питання: «Про вжиття попереджувальних заходів по стабілізації екологічної ситуації на територіях Чаплинського району, що прилягають до Автономної Республіки Крим».

Під час засідання комісії опрацьовувались питання щодо вжиття відповідних заходів захисту населення і територій, створення запасу матеріалів (каустичної соди) для приготування розчинів для дезактивації території, організації контролю за станом водопостачання і продуктів харчування, ведення моніторингу за станом здоров’я населення і інші.

За результатами обговорення прийняті відповідні рішення, які доведено до всіх виконавців.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment