В Чаплинці проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

На виконання завдань визначених рішеннями регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 31 серпня 2018 року № 17 та від 04 вересня 2018 року № 19 пов’язаних із ускладненням санітарно-епідеміологічної обстановки на територіях Чаплинського і Каланчацького районів Херсонської області внаслідок небезпечного виробництва на ПрАТ «Титан» в районній державній адміністрації 06 вересня 2018 року відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Засідання проводилось під головуванням т.в.о. голови районної державної адміністрації Наталії Білоущенко, із запрошенням до роботи в комісії сільських, селищних голів.

На розгляд комісії виносилось питання: «Про вжиття попереджувальних заходів по стабілізації екологічної ситуації на територіях Чаплинського району, що прилягають до Автономної Республіки Крим».

Під час засідання комісії опрацьовувались питання щодо вжиття відповідних заходів захисту населення і територій, створення запасу матеріалів (каустичної соди) для приготування розчинів для дезактивації території, організації контролю за станом водопостачання і продуктів харчування, ведення моніторингу за станом здоров’я населення і інші.

За результатами обговорення прийняті відповідні рішення, які доведено до всіх виконавців.

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment