В Чаплинці проведено засідання координаційної ради органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

Під  час засідання координаційної  ради,  яку  проведено днями в Чаплинському районному секторі  Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій  під  головуванням  голови  райдержадміністрації Олександра Бурейка,  обговорено  ряд  важливих питань  життєдіяльності  району  та  співпраці  органів виконавчої влади   та місцевого самоврядування.

Серед  питань:  планування  проведення переформування військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки громадян у 2018 році та виділення коштів з місцевих бюджетів на переформування; про  встановлення skype-зв’язку в Асканія-Нова селищній раді з метою поліпшення соціального  обслуговування громадян та  ряд  інших.

При  розгляді питання про хід підготовки приписки до призовної дільниці Чаплинського району юнаків 2001 року народження, Олександр Бурейко,  голова  районної  державної адміністрації  наголосив на необхідності підготовки власних  програм ОТГ із зазначеного питання  та укладання двосторонньої угоди про оплату  послуг згідно акта виконаних робіт між районним військовим комісаріатом і районною лікарнею, а також укладання  двосторонньої угоди про взаємодію і співпрацю між районним військовим комісаріатом і сільськими, селищними радами.

Катерина Дрозд   ознайомила присутніх з  питанням  пільгового перевезення населення району в 2018 році. Вона проаналізувала стан фінансування пільгового перевезення    у 2017 році по кожній сільський, селищній раді і озвучила про роботу по  цьому питанню  у 2018 році. Сільські  селищні  голови  висловили  своє  бачення  стосовно  вищезгаданого питання.

Про виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 січня 2017 року № 28   «Про забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду сільських, селищних, міських рад, що реорганізуються, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»  та стан фінансування районної програми архівної справи  поінформувала  присутніх Тетяна Дорошенко, начальник архівного відділу районної державної адміністрації.  Головою  районної  ради  Володимиром Бериславським зауважено  на  збереженні  в районі  і забезпеченні стабільної  роботи  архівного  відділу  районної  державної  адміністрації.

Сільським, селищним головам рекомендовано зазначену інформацію взяти до відома.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment