В Чаплинському районі запроваджено патронат над дитиною!

Рік тому Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 16 березня                  2017 року № 148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», якою запроваджено в Україні нову форму виховання дітей – сім’ї патронатних вихователів.

З метою забезпечення тимчасового догляду, виховання, реабілітації та захисту прав дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах або залишилися без батьківського піклування, розпорядженням голови районної державної адміністрації від 04 квітня 2018 року № 107, в  Чаплинському районі запроваджено послугу з патронату над дитиною. На виконання вищевказаного розпорядження, 06 квітня 2018 року між районною державною адміністрацією та кандидатом в патронатні вихователі, який успішно пройшов навчання за програмою підготовки кандидатів у патронатні вихователі та отримав позитивні рекомендації, укладено договір про надання послуг з патронату над дитиною.

У створену сім’ю патронат вихователя 06 квітня   2018 року тимчасово влаштовано трьох дітей, які залишилися без батьківського піклування. Дітки, рідні брати та сестра, віком восьми, шести та п’яти років, перебуватимуть в сім’ї патронатного вихователя терміном до трьох місяців, поки буде вирішуватись питання щодо надання їм статусу дітей, позбавлених батьківського піклування. В подальшому службою у справах дітей буде вирішуватись питання щодо влаштування дітей в сімейні форми виховання.

Оскільки, сім’я патронатного вихователя утворена на території Чаплинської об’єднаної територіальної громади, закликаємо інші громади району до   запозичення позитивного досвіду утворення та функціонування сімей патронатних вихователів.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment