В Чаплинському районі вшановано захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Згідно Указу Президента України від 23 серпня 2019 року №621 “Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України”, 29 серпня 2019 року в Чаплинському районі проведено вшанування загиблих Героїв України.

Траурні мітинги з ушанування захисників України – Дмитра Жарука та Дениса Начосного проведено в закладах освіти смт Асканія-Нова та с. Маркеєв, біля меморіальних дошок Героям.

Панахиду за загиблим воїном, Олексієм Шершенем, який навчався в Хлібодароівській ЗОШ, відслужив настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці, отець Богдан. Громадськість села згадувала земляка та його подвиги теплими словами, покладаючи квіти, біля меморіальної дошки на споруді освітнього закладу.

Вшановуючи пам’ять загиблих Героїв в районній державній адміністрації, Наталія Білоущенко, керівник апарату, з сумом зупинилася на Іловайській трагедії. Вона призвала колег пам’ятати загиблих воїнів-Героїв завжди, і в свята і в будні та наголосила, що наше мирне сьогодення дістається нам щоденно ціною життя та здоров’я захисників країни.

Приспущений, з чорними стрічками, в цей траурний день Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ району, скорботні хвилини мовчання за загиблими воїнами та мирними людьми, покладені квіти до могил борців за незалежність та суверенітет України говорять про велику шану, проявлену громадськістю району до загиблих Героїв.

 

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment