В Чаплинському районі попрощалися з учасником бойових дій на Сході України

22 травня 2018 року в с. Молочне Чаплинського району ( Асканія-Нова ОТГ) відбулося поховання учасника бойових дій, учасника АТО – Лисенка Сергія Валерійовича. В похованні взяли участь представники районної державної адміністрації, районного військового комісаріату, Асканія-Нова селищної ради, громадськість села, бойові побратими та військовослужбовці, які дислокуються на території району.

Сержант запасу Лисенко С.В. був призваний під час мобілізації на особливий період до Збройних Сил України з 09 липня 2015 року , звільнився в запас 28 жовтня 2016 року. Мав статус учасника бойових дій. Захищаючи Батьківщину в зоні Проведення Антитерористичної операції, отримав закриту черепно – мозкову травму. Повернувшись додому, хворів. 17 травня 2018 року перестало битися серце українського воїна-патріота.

В прощальних промовах присутні, з глибокою скорботою, виражали шану та вдячність воїну, який захищав українську землю від агресора, смерть якого наступила, передчасно, внаслідок хвороби та отриманих в бойових діях травм. Голова Асканія – Нова селищної ради Віталій Свінціцький, зазначив, що завдяки військовим, які захищають незалежність України на Сході ми маємо, на основній частині України, мирне небо над головами, навчаються діти в школах, працюють підприємства, вирощуємо хліб.

Довідково:

Лисенко Сергій Валерійович народився 01 серпня 1976 року в смт Каланчак, Херсонської області, проходив строкову військову службу в період з 01 грудня 1994 року по 11 червня 1996 року та військову службу за мобілізацією в період з 09 липня 2015 року по 28 жовтня 2016 року.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment