В Чаплинському районі попрощалися з учасником бойових дій на Сході України

22 травня 2018 року в с. Молочне Чаплинського району ( Асканія-Нова ОТГ) відбулося поховання учасника бойових дій, учасника АТО – Лисенка Сергія Валерійовича. В похованні взяли участь представники районної державної адміністрації, районного військового комісаріату, Асканія-Нова селищної ради, громадськість села, бойові побратими та військовослужбовці, які дислокуються на території району.

Сержант запасу Лисенко С.В. був призваний під час мобілізації на особливий період до Збройних Сил України з 09 липня 2015 року , звільнився в запас 28 жовтня 2016 року. Мав статус учасника бойових дій. Захищаючи Батьківщину в зоні Проведення Антитерористичної операції, отримав закриту черепно – мозкову травму. Повернувшись додому, хворів. 17 травня 2018 року перестало битися серце українського воїна-патріота.

В прощальних промовах присутні, з глибокою скорботою, виражали шану та вдячність воїну, який захищав українську землю від агресора, смерть якого наступила, передчасно, внаслідок хвороби та отриманих в бойових діях травм. Голова Асканія – Нова селищної ради Віталій Свінціцький, зазначив, що завдяки військовим, які захищають незалежність України на Сході ми маємо, на основній частині України, мирне небо над головами, навчаються діти в школах, працюють підприємства, вирощуємо хліб.

Довідково:

Лисенко Сергій Валерійович народився 01 серпня 1976 року в смт Каланчак, Херсонської області, проходив строкову військову службу в період з 01 грудня 1994 року по 11 червня 1996 року та військову службу за мобілізацією в період з 09 липня 2015 року по 28 жовтня 2016 року.

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment