В Чаплинській РДА проведено зустріч з демобілізованими учасниками АТО району.

20 червня 2018 року в районній державній адміністрації за участю голови районної державної адміністрації, Олександра Бурейка та голови районної ради Володимира Бериславського проведено зустріч з демобілізованими учасниками АТО району.

На зустріч були запрошені представники Херсонського аграрного державного університету, представники соціальних служб району, медичної галузі та військового комісаріату.

Представники Херсонського аграрного державного університету – Ірина Балабанова, декан біолого-технологічного факультету та Віктор Пелех, завідувач кафедри технологій, переробки та зберігання сільгосппродукції довели до відома учасників АТО інформацію щодо можливості безкоштовного отримання вищої освіти на базі університету та пільги при вступі до закладу дітей, батьки яких є учасниками АТО. Розмова була жвава, із запитаннями, на які надавалися вичерпні відповіді. Присутнім наголошено на тому, що 2018 рік являється останнім роком, коли учасникам АТО дозволено здійснювати вступ до вишів без складання ЗНО.

Катериною Дрозд, начальником управління соціального захисту населення районної державної адміністрації надано інформацію щодо державних програм із забезпечення санаторно-курортним лікуванням, психологічної реабілітації, професійної адаптації учасників АТО. Керівник районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, Вікторія Богачова повідомила присутніх щодо додаткових можливостей самозайнятості, завдяки участі у грандових програмах на відкриття власної справи.

Під час засідання Олексійом Яковенком, представником медичної галузі району, надано роз’яснення щодо механізму та мети реформування системи первинної медико-санітарної допомоги. Військовий комісар району, Олександр Андреєв детально зупинився на інформації стосовно можливості продовження військової служби за контрактом, розповів про пільги та гарантії, якими користуються військовослужбовці та їх сім’ї, а також інформував про навчання у вищих навчальних закладах Міністерства оборони України.

В ході проведення зустрічі також піднімалося питання щодо реєстрації громадської організації учасників АТО. За результатами зустрічі ініціативній групі по створенню громадської організації учасників АТО доручено надати необхідну методичну та організаційну допомогу по завершенню реєстрації громадської організації.

Прийнято рішення донести інформацію щодо умов безкоштовного навчання учасників АТО в Херсонському аграрному державному університеті до кожного учасника АТО, який проживає на території району та провести роботу по формуванню групи бажаючих навчатися.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment