В Чаплинській районній державній адміністрації з представниками органів місцевого самоврядування обговорено важливі питання життєдіяльності району

На засіданні координаційної ради органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, яке відбулося 12  червня 2019 року під головуванням Олександра Бурейка, голови райдержадміністрації, розглянуто ряд важливих питань, які стосуються життєдіяльності громад району.

Представник районного сектору ГУ ДСНС України в Херсонській області Ігор Стремський, детально зупинився на питанні попередження виникнення пожеж в екосистемах району у пожежонебезпечний період 2019 року. Ігор Анатолійович охарактеризував ситуацію з пожежами окремо по кожній із сільських, селищних рад, зупинився на причинах, які найчастіше обумовлюють виникнення пожеж та проблемах, які виникають при їх гасінні. Обговорено питання ефективності роботи місцевої пожежної охорони. Голова районної державної адміністрації Олександр Бурейко, наголосив представникам місцевого самоврядування на необхідності розміщення біля об’єктів місцевої інфраструктури пожежних гідрантів, приведення до належного стану пожежних водойм та дотримання низки інших вимог пожежної безпеки.

На засіданні ради також обговорили питання забезпечення населення скрапленим газом за пільговою ціною. Аналіз спільної роботи із органами місцевого самоврядування, по даному питанню зробила Тетяна Свіргоцька, т.в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та  надзвичайних  ситуацій районної державної адміністрації. Сільським, селищним радам рекомендовано активніше працювати над створенням реєстру громадян, бажаючих придбати скраплений газ за пільговою ціною та збором заявок на його придбання, залучаючи при цьому засоби масової інформації.

Серед іншого обговорено введення з 01 травня 2019 року в дію Закону України від 09 листопада 2017 року «Про житлово-комунальні послуги» та питання повернення майна Чаплинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до районної державної адміністрації.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment