В Чаплинській районній державній адміністрації відбулися урочисті заходи до Дня державної служби України.

В Чаплинській районній державній адміністрації відбулися урочисті заходи до Дня державної служби України. Державних службовців привітали голова районної державної адміністрації -Олександр Бурейко, голова районної ради — Володимир Бериславський, голова районної профспілкової організації -Володимир Жогло.

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 червня 2018 року № 177 Почесною грамотою голови районної державної адміністрації з нагоди святкування Дня державної служби України нагороджено переможців І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” 2018 року:

в номінації “Кращий керівник”:

за І призове місце — Кульчицького Євгенія Геннадійовича, начальника відділу з питань державної реєстрації районної державної адміністрації — державного реєстратора.

в номінації “Кращий спеціаліст” за І призове місце

– Сурдул Юлію Володимирівну, головного спеціаліста відділу з питань діловодства, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату;

– Костенюка Сергія Олеговича, головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату.

 

Подяка голови районної державної адміністрації оголошена:

в номінації “Кращий керівник”:

за ІІ призове місце — Кобцю Віктору Олексійовичу, начальнику фінансового управління районної державної адміністрації:

за ІІІ місце — Коваліву Максиму Івановичу, начальнику відділу

надання адміністративних послуг районної державної адміністрації;

в номінації “Кращий спеціаліст” за ІІІ призове місце

Серевко Інні Вікторівні, провідному спеціалісту управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Почесною грамотою голови районної державної адміністрації за якісні показники в роботі, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків та з нагоди відзначення

Дня державної служби України

нагороджено

– Дячук Людмилу Леонідівну, головного спеціаліста фінансового управління районної державної адміністрації

Оголошено ПОДЯКУ голови районної ради за плідну співпрацю з органом місцевого самоврядування та з нагоди відзначення Дня державної служби України:

– Добровольському Володимиру Олександровичу – начальнику відділу юридичної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату;

– Жоглу Володимиру Володимировичу – начальнику служби у справах дітей;

– Прит Ользі Володимирівни – головному спеціалісту управління соціального захисту населення;

– Свіргоцькій Тетяні Ігорівні – т.в.о начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій.

Володимир Жогло, голова районної профспілкової організації державних службоців, вручив грамоти за активну громадянську позицію та участь в громадському житті – Свіргоцькій Тетяні Ігорівні та Серевко Інні Вікторівні.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment