В Чаплинській районній державній адміністрації відбулися урочисті заходи до Дня державної служби України.

В Чаплинській районній державній адміністрації відбулися урочисті заходи до Дня державної служби України. Державних службовців привітали голова районної державної адміністрації -Олександр Бурейко, голова районної ради — Володимир Бериславський, голова районної профспілкової організації -Володимир Жогло.

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 червня 2018 року № 177 Почесною грамотою голови районної державної адміністрації з нагоди святкування Дня державної служби України нагороджено переможців І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” 2018 року:

в номінації “Кращий керівник”:

за І призове місце — Кульчицького Євгенія Геннадійовича, начальника відділу з питань державної реєстрації районної державної адміністрації — державного реєстратора.

в номінації “Кращий спеціаліст” за І призове місце

– Сурдул Юлію Володимирівну, головного спеціаліста відділу з питань діловодства, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату;

– Костенюка Сергія Олеговича, головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату.

 

Подяка голови районної державної адміністрації оголошена:

в номінації “Кращий керівник”:

за ІІ призове місце — Кобцю Віктору Олексійовичу, начальнику фінансового управління районної державної адміністрації:

за ІІІ місце — Коваліву Максиму Івановичу, начальнику відділу

надання адміністративних послуг районної державної адміністрації;

в номінації “Кращий спеціаліст” за ІІІ призове місце

Серевко Інні Вікторівні, провідному спеціалісту управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Почесною грамотою голови районної державної адміністрації за якісні показники в роботі, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків та з нагоди відзначення

Дня державної служби України

нагороджено

– Дячук Людмилу Леонідівну, головного спеціаліста фінансового управління районної державної адміністрації

Оголошено ПОДЯКУ голови районної ради за плідну співпрацю з органом місцевого самоврядування та з нагоди відзначення Дня державної служби України:

– Добровольському Володимиру Олександровичу – начальнику відділу юридичної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату;

– Жоглу Володимиру Володимировичу – начальнику служби у справах дітей;

– Прит Ользі Володимирівни – головному спеціалісту управління соціального захисту населення;

– Свіргоцькій Тетяні Ігорівні – т.в.о начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій.

Володимир Жогло, голова районної профспілкової організації державних службоців, вручив грамоти за активну громадянську позицію та участь в громадському житті – Свіргоцькій Тетяні Ігорівні та Серевко Інні Вікторівні.

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment