В Чаплинській районній державній адміністрації проведено засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії.

29 січня 2019 року в районній державній адмінстрації відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії під головуванням Олександра Бурейка, голови райдержадміністрації за участю членів комісії, представників ветеринарної медицини району.

На порядок денний винесені наступні питання: про встановлення захворювання на сказ лисиці та затвердження плану комплексних заходів по ліквідації та профілактиці сказу лисиці на території Чаплинських мисливських угідь; про зняття карантинних обмежень по захворюванню кота на сказ з території смт Асканія-Нова , смт Асканія-Нова селищної ради.

Інформувала, по вищезгаданих питаннях, начальник Чаплинської районної державної лікарні ветеринарної медицини, Антоніна Дроботенко. Рішенням комісії знято карантинні обмеження з території смт Асканія-Нова, по захворюванню на сказ та запроваджено карантинні обмеження по захворюванню на сказ на території Чаплинських мисливських угідь, радіусом 3 км.

Також затверджено План комплексних заходів по ліквідації сказу лисиці на території Чаплинських мисливських угідь, адресованих Чаплинській районній державній лікарні ветеринарної медицини та виконкому Чаплинської селищної ради, які стосуються обстеження мисливських угідь, епізоотичного обстеження вогнища сказу, визначення межі неблагополучного пункту та загрозливої зони. Голова районної державної адміністрації Олександр Бурейко, наголосив на обов’язкових інформаційно – роз’яснювальних та просвітницьких заходах серед населення, в тому числі через засоби масової інформації про небезпечність сказу для людей і тварин.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment