В Чаплинській райдержадміністрації обговорили проект районної програми «Доступні ліки».

26 вересня 2018 року в районній державній адміністрації проведено чергове засідання координаційної ради органів виконавчої влади та місцевого самоврядування під головуванням т.в.о голови районної державної адміністрації, Наталії Білоущенко. На порядок денний засідання винесено обговорення проекту районної програми «Доступні ліки» на 2018-2020 роки.

На початку засідання, голова районної ради Володимир Бериславський коротко зупинився на питаннях, які розглядалися на семінарі-навчанні, що проводила Всеукраїнська Асоціація обласних та районних рад в смт Затока, Одеської області. Серед питань, які стосувалися медицини – робота центрів первинної медико-санітарної допомоги, як комунальних, некомерційних установ; державна програма “Доступні ліки”, пільги на отримання деяких лікарських засобів.

Із проектом районної програми «Доступні ліки» на 2018-2020 роки, ознайомила присутніх Катерина Дрозд, начальник управління соціального захисту населення, яка зазначила, що програма направлена на поліпшення здоров’я населення району, а головне передбачає забезпечення відповідних пільгових категорій населення району необхідними лікарськими засобами у межах урядової програми «Доступні ліки». До обговорення проекту програми долучилися представники центру ПМСД, аптечного закладу, районної лікарні. Ішла мова про виписку рецептів лікарських засобів, вартість яких підлягає повному чи частковому відшкодуванню, укладання договору про відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском лікарських засобів, подання реєстру з переліком відпущених лікарських засобів та відшкодування витрат аптечним закладам, які понесли їх у зв’язку з відпуском лікарських засобів.

Завдання, яке визначено для органів місцевого самоврядування, полягає у розробці програм, через реалізацію яких населення району буде забезпечено доступними ліками і в повній мірі.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment